poniedziałek, 2 maja 2016

KONKURS#14 - Majówka z Książkowirem

1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Book Paradise
2. Niniejszy konkurs trwa od 01.05.2016 do 04.05.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: nick pod jakim obserwuje bloga oraz odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzca zostanie wybrany przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który należy wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych prosimy o podanie imienia i nazwiska.
f) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpejdż Nasz Książkowir na fejsbuku, naszego twittera, snapa: bookshelfie oraz znajdziecie nas na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie),
g) Aby wziąć udział w konkursie należy polubić stronę sponsora  Book Paradise
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - jeśli po tym czasie nie dotrą, prosimy o kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Do wygrania bransoletka z Charmsem
ZADANIE: Jaka jest Twoja wymarzona książkowa biżuteria?17 komentarzy:

 1. Do tej pory biżuterię książkową kupowałam tylko dla... Książek! Bo czymże jest śliczna zakładka jak nie biżuterią? Dla siebie chciałabym książkę (jako naszyjniko-medalion), która się otwiera, a w środku można ukryć zdjęcie. Mam taką pamiątkę rodzinną, ale niestety nie w kształcie książki. ;)

  Obserwuję jako Kto czyta - nie pyta

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam bransoletki i pierścionki :D Ograniczam się teraz do noszenia jednej bransoletki, bo zaczęły krążyć plotki, że niedługo nie zegnę ręki w łokciu ;) Jeśli chodzi o pierścionki trochę się to zmieniło dzięki mojemu ukochanemu ;)
  Lubię też breloczki i zawieszki, dlatego ta z abecadłem i książką bardzo mi przypadła do gustu <3

  pozdrawiam, Hanku
  Hanku104@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. obserwuję jako : kozung
  mały rzemyk, czarny, z delikatną, otwartą księgą..
  mały, ukryty tatuaż - otwarte książki, które zamieniają się w ptaki..

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!;)
  Lubię na FB jako Patrycja Fornal
  Obserwuje jako Patrycja Fornal
  Udostępniam na FB jako Patrycja Fornal
  Odpowiedz:Każda kobieta lubi biżuterię, kupować czy też dostawać w prezencie.
  A taką z motywem książkowym to już wogole raj dla każdego mola książkowego :D
  Kolczyki w kształcie małych książek lub bransoletki, to piękna rzecz Ja preferuję delikatną biżuterię, więc w moim przypadku odpadają np ciężkie naszyjniki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!:)
  Lubię na FB jako: Natalia Kapela
  Obserwuje jako: Natalia Kapela
  Odpowiedz: Jak pewnie każda kobieta, albo prawie każda lubię biżuterię zarówno książkową w postaci zakładki, a także lubię pierścionki i bransoletki fajnie by było mieć jakąś bransoletkę np. z motywem otwartej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej! :)
  Lubię na FB jako Agnieszka Nikczyńska, obserwuję jako Agnieszka Nikczyńska.
  Moją wymarzoną książkową biżuterią jest bransoletka na delikatnym łańcuszku z motywem kojarzącym się z czytaniem/książką (np. książka, pióro

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuje jako Monika Stanisławska

  Przyznam się,że nie przepadam za biżuterią ale gdybym miała coś wybrać to była bo to taka zawieszką jak na zdjęciu.Ponieważ lubię delikatne i skromne rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuje jako Rosti367

  Marzy mi się srebrny, długi łańcuszek, a do niego komplet "tematycznych" zawieszek, np. kosogłos, cyfra 4, figurka Hedwigi, kielich z "Darów anioła" <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Mała zawieszka do bransoletki w kształcie książki.

  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Isabel Czyta (bez awatara)

  Bardzo chciałabym mieć taką bransoletkę, która po wciśnięciu jednego z koralików (tylko ja wiedziałabym którego^^) ożywia ulubionego bohatera z aktualnie czytanej książki. W ten sposób nikt nie czepiałby się, że mam mało znajomych! Oj, gdyby zebrać moje wszystkie ulubione książkowe postacie razem... miałabym niezły fanclub! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Kinga

  Moją wymarzoną biżuterią książkową byłyby okulary, do których mogłabym wgrać daną książkę a kiedy bym je ubrała one przedstawiłyby mi jej akcję i postaci zgodnie z moją wyobraźnią (i nie oszczędzając na efektach specjalnych). Takie coś byłoby cudem nad cudami. Jeśliby powstała taka rzecz byłabym chyba pierwsza w kolejce :p

  OdpowiedzUsuń
 13. Długo się zastanawiałam ale byłaby to bransoletka, do której doczepione by były zawieszki z najważniejszymi symbolami z Harry'ego Pottera. Padło na to, bo ta cała seria to moje cudowne dzieciństwo i rozpoczęcie przygody z książkami. To czas, który spędzałam razem z tatą na ściganiu się kto pierwszy przeczyta daną część albo chamsko zaspojleruje co było dalej, w zależności które z nas było dalej. Z sentymentem wspominam tamte czasy i fajnie byłoby mieć coś, co każdego dnia by mi o tym przypominało. :)
  Ewa Fiłoc

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętam, gdy byłam mała mama kupiła mi pierścionki z kwiatkami. Nie były one zwyczajne, bo ich płatki się rozkładały i z małych pączków mogłam stworzyć dorodnego kwiatuszka i odwrotnie. Wtedy było to coś niezwykłego wśród mojego otoczenia. I choć wtedy byłam dzieckiem teraz wciąż cieszyłabym się mając coś podobnego. Jako miłośnik książek chciałabym mieć podobną biżuterię do tej z czasów dzieciństwa ale z powieściami związaną. Marzy mi się pierścionek z malutką książeczką, której strony mogłabym przekładać jak wtedy płatki. Nie musiałoby nic na nich pisać. Wyobraźnia zadziałałaby sama.

  Obserwuję jako: Malwa

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja bym chciała najbardziej koszulkę z napisem "Czytam, poszerzam swoje horyzonty", ale skoro chodzi i biżuterię to marzy mi się srebrna bransoletka, z przywieszką w kształcie książki a na niej wygrawerowany tytuł mojej ulubionej książki czyli "Cień Wiatru" Carlosa Ruiza Zafona

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako: Kasia Leja

  Moją wymarzoną biżuterią książkową byłaby opaska do włosów, do której przyklejone byłyby miniaturki książek, a na samym jej środku widniałby napis "Zakochana, zaczytana".

  OdpowiedzUsuń