niedziela, 14 lutego 2016

Konkurs #4


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Dom Wydawniczy REBIS.
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zadanie konkursowe:
Seks bez miłości, czy miłość bez seksu? 

35 komentarzy:

 1. Biorę udział. obserwuję jako galinamks, mail: galinamks@wp.pl
  Seks bez miłości jest tak samo możliwy jak miłość bez seksu. Powiedziałbym nawet, że to drugie czyli idealna, romantyczna miłość bez seksu to miłość o dużo wyższym znaczeniu. Jak trudna a zarazem cudowna jest taka miłość? Kto się kiedyś o tym przekonał wie jak to wszystko smakuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Relacje oparte na seksie bez miłości zazwyczaj są krótkotrwałe i często kończą się zawodem którejś ze stron. Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości... to miłość do partnera sprawia że seks staje się tak wspaniały, tak wyjątkowy,gdy dwoje ludzi łączy się ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział. Ania Kaliszewska; kaliszewskaanna81@gmail.com
  Ani miłość bez seksu ani seks bez miłości. Jedno jest cudownym dopełnieniem drugiego. Idealne połączenie dwóch dusz i ciał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika Stanisławska
  monikastanislawska@op.pl
  Obserwuję jako Monika Stanislawska
  Nie może być seksu bez miłości ani miłości bez seksu jedno jest dopełnieniem drugiego.Jeżeli mamy partnera,którego kochamy i znamy się jakiś czas to wtedy seks też jest lepszy bo znamy swoje potrzeby,wiemy co lubimy.Seks w połączeniu z miłością jest przepiękny.Natomiasy seks bez miłosci jest tylko na chwilę i bardzej przypomina porzygodę i chęć zaspokojenia swoich potrzeb.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się
  Obserwuje jako : kozung
  Mail : a.b.slawinska@wp.pl

  Seks bez milosci? Oj zdarza sie ;) milosc bez seksu? Tez! dla niektorych to temat tabu, ale jest gro osob ktore nie kochaja a czerpia korzysc fizyczna.. z drugiej jednak strony sa i Ci, ktorzy z milosci do drugiej osoby w lozku robia wszystko co niefizyczne :) my ogladamy filmy i czytamy ksiazki :) ot, z milosci do siebie..

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się :)
  obserwuję jako Dagmara Janik
  email: dagmara.michalska@buziaczek.pl
  Ani jedno ani drugie nie ma szans na szczęśliwy happy end. Seks bez miłości nie jest tym samym silnym doznaniem, które wywołuje seks z ukochaną osobą. Miłość bez seksu może prowadzić do napięć emocjonalnych między partnerami, spowodowany brakiem pociągu seksualnego u któregoś z partnerów. MIłość bez sexu jest możliwa jeżeli od początku związku wiadomo, że go nie będzie i na to się godzimy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)
  Obserwuje jako kasia tkasia, e-mail kasiolek09@wp.pl.
  Ciężkie pytanie. Miłość i seks jest bardzo ważne w życiu (bynajmniej dla mnie) ale gdy jest i miłość to i znajdzie się seks :p czego sie nie zrobi dla drugiej połówki. Miłość bez seksu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział. Obserwuję jako Anna Kosmala aniakosmala76@gmail.com

  Seks bez miłości?? Pewnie nie raz w świecie się zdarzyła i chwile szczęścia dostarczyła.
  Miłość bez seksu?? Nie wierzę w szczęście w takiej miłości. Przecież prawdziwa miłość jak wino uderza do głów a z nią otula nas namiętność i pożądanie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się :)
  Biorę udział jak artystkam, na facebook: Martyna Katarzyna Zarzycka, oraz snapie: artystkm27
  mail: martyna_c27@o2.pl
  Odpowiedź:
  Współżycie jest jednym z najważniejszych elementów życia małżonków, ludzi, którzy się kochają, jednak nie najważniejszy. Myślę, że ciężko tu wybrać, bo seks bez miłości, jest kłamstwem, zabawą, zwykłym pożądaniem, oszukiwaniem siebie i partnera, ale to też należy wziąć pod uwagę,jaki kto ma stosunek do tego , czyli jakie ma to znaczenie dla człowieka, każdy przyjmie to indywidualnie. Natomiast miłość bez seksu? Tu nie ma problemu. Jest on ważny, jest dowodem miłości, ale ginie przy innych pięknych miłości kwiatkach :) Przy geście, uśmiechu, dobrym słowie, myśli, różnych sytuacjach, wspólnych pasjach. Miłość jest w każdej tej rzeczy, i to staje się dla ludzi najważniejsze – szczegóły, drobnostki. Zatem, raczej miłość bez seksu, piękna, czysta, szczera, zbudowana na fundamencie drobnostek (:


  OdpowiedzUsuń
 10. Biorę udział
  Obserwuję jako Musza K.
  domino1994domino@o2.pl
  Zarówno miłość bez seksu, jak i seks bez miłości są możliwe. Ale czy mają sens? Seks bez miłości nie jest seksem z pewnego rodzaju niepowtarzalną iskrą. Nie jest więc w pewien sposób kompletny. Miłość bez seksu ma sens, jednak taki stan nie powinien trwać wiecznie, ponieważ wtedy w związku brakuje czegoś, co jest istotnym elementem wspólnego życia. Seks jest pewnego rodzaju wyższym stopniem wzajemnego poznania, dlatego powinien towarzyszyć miłości <3

  OdpowiedzUsuń
 11. zgłaszam się!
  Obserwuję jako Maria De
  E-mail: mariaxdex@gmail.com
  odpowiedź: Jedno i drugie jest możliwe. Ja jednak jakbym musiała wybierać to wybrałabym miłość bez seksu. Jeśli już miałoby dojść do intymnego zbliżenia to chciałabym kochać tą osobę, a nie robić coś tak intymnego
  z byle kim. Uczucia ponad wszystko! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Miłości bez seksu raczej nie ma :) fizyczność jest ogromnie ważna;) seks bez miłości? To zwykła przygoda :)
  Biorę udział
  Obserwuje jako Klaudia Płatek
  Klaudia658@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Joanna Zieleniecka
  Biorę udział w konkursie.
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka.
  Mój mail : asia_261@interia.pl

  Seks bez milosci.. absolutnie nie! Milosc i seks powinny byc ze soba powiazane inaczej zwiazek nie istnieje. A przygoda na jedna noc raczej nie jest czyms co daje szczescie w zyciu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Anna Kulawiak
  E-mail: anikm@o2.pl

  Tak istnieje seks bez miłości i miłość bez seksu. Każdy z nas ma wybór jak chce kochać i być kochanym. Są tacy, którzy pragną jedynie namiętności i tacy, którzy kochają miłością platoniczną, niewinną.

  OdpowiedzUsuń
 15. Biorę udział. obserwuję jako Dominika Starzyk , mail: dominika97@gmail.com
  Według mnie Miłość i seks są na równi w udanym związku. Jak się kogoś kocha i zależy mu na nim/ niej. Seks bez Miłości jest jak dostanie od kogoś książki tylko że jak się ją otwiera kartki są puste lub ich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źle podałam adres mail :(
   Prawidłowy to : dominikastarzyk97@gmail.com

   Usuń
 16. Jedno i drugie jest możliwe. Dla niektórych seks jest dopełnieniem miłości, dla innych fizyczną przyjemnością, przy której miłość jest zbędna. Istnieją rożne rodzaje miłości i nie dla każdej seks ma znaczenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech.. Wszystko przez miłość. ;)
   Uzupełniam :

   Zgadzam się i biorę udział :)
   Obserwuję jako Monika Sz.
   FB: Monika Szuryga
   mail: fajnarodzinkaa@wp.pl

   Usuń
 17. nvm44@o2.pl
  Ewa Fiłoc
  Obydwie opcje są możliwe, jednak wydaje mi się, że miłość bez seksu jest bardziej wartościowa. Wtedy wiadomo, że ważniejsze jest dla nas uczucie i bliskość drugiego człowieka a nie same korzyści cielesne z tym związane. To może być tylko dodatkiem do związku.

  OdpowiedzUsuń
 18. zgłaszam sie.
  Zdecydowanie miłosc bez seksu.
  anetaadamczuk0806@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. zgłaszam się,
  obserwuję jako Aleksandra Rybacka, fb też ;)
  mail olka880128@gmail.com

  Miłość bez seksu. Seks przyjdzie z czasem i jest dopełnieniem milości

  OdpowiedzUsuń
 20. zgłaszam się, obserwuję jak Alex
  a.janicka993@gmail.com

  Seks bez miłości to czysty seks, a miłość bez seksu? trochę bez sensu. Czasem seks bez uczuć może pomóc, czasem te uczucia obudzić. Miłość bez seksu to miłość platoniczna, możliwa, ale seks w związku jest tak samo potrzebny jak spędzanie czasu razem

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Desari
  email: desarrii@gmail.com
  Facebook: Martyna P.
  Banner tutaj: czas-dla-ksiazek.blogspot.com
  Odpowiedź: Przyznam, że to pytanie zbiło mnie z tropu. Jednak gdybym miała wybrać to byłby to seks bez miłości. Dlaczego? Często jest to sytuacja jednorazowa. Chcemy się zabawić i lądujemy w łóżku z przystojniakiem z baru. Gdy jest to na dłuższą metę, jest ustalone odgórnie, że żadna miłość nie wchodzi w grę. Miłość bez seksu? Nie spotkałam się z czymś takim, chyba że jest to świeże uczucie. Później zawsze jeden z partnerów chce coś więcej. Takie zbliżenie dla niego tylko umacnia związek i druga osoba się w końcu zgadza, ponieważ nie chce aby partner/partnerka byli nieszczęśliwi.

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się
  Lubię i obserwuję jako Paulina Łakoma
  antoniak24@wp.pl
  Nie podejnę się wyboru. Zaròwno kedno jak i drugie na swoje plusy :}

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Klaudia Bujak
  klazia2511@gmail.com

  Gdy jest miłość jest i seks :) Seks bez miłości nie jest na długo to tylko pociąg,może się przerodzić w miłość, ale ja wole miłość.O wiele lepszy jest gdy się kocha i wtedy okazuję się to gdy jesteśmy na to gotowi.Czuć w gestach że jest dane w to serce.Chyba lepiej czuć się kochanym,pięknych i pociągającym niż tylko jak chodzące ciało do jednego.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako: Sheena Wolf.
  she_is_howling@gmail.com

  Myślę, że wybór zależy tu od tego, co człowiek bardziej ceni. Jeśli woli uciechy cielesne bez zobowiązań - wybierze seks, jeśli pragnie czegoś stabilniejszego - będzie wolał miłość. Ja zdecydowanie wybrałabym drugą opcję, bo "fizyczność" to nie wszystko. Bycie kochanym jest nieporównywalnie przyjemniejszym uczuciem, nie może z nim konkurować nawet setka orgazmów. ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Kate with books
  e-mail: katarzynasuchorz@gmail.com

  Można kogoś kochać i nie mieszać w to seksu. Jednak nie ma udanego związku bez dobrego seksu. Jeśli para nie dogada się, co do spraw łóżkowych to wcześniej czy później, związek się rozpadnie. Będą zdrady, kompleksy, kłótnie czy inne powody, by się rozejść...

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Kate with books
  e-mail: katarzynasuchorz@gmail.com

  Można kogoś kochać i nie mieszać w to seksu. Jednak nie ma udanego związku bez dobrego seksu. Jeśli para nie dogada się, co do spraw łóżkowych to wcześniej czy później, związek się rozpadnie. Będą zdrady, kompleksy, kłótnie czy inne powody, by się rozejść...

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Grażyna Wróbel
  e-mail: wrobel.g89@gmail.com

  Nie wyobrażam sobie seksu bez miłości, bo to jakbym była prostytutką. Ale nie wyobrażam sobie również miłości bez seksu, bo w związku nie jest on najważniejszy, ale potrzebny bez dwóch zdań.

  OdpowiedzUsuń
 28. Biorę udział.
  Obserwuje jako mejaczek
  e-mail: katarzyna_gnacikowska@o2.pl

  Uważam, ze wszystko jest dla ludzi. W zależności od tego jakim się jest człowiekiem i na jakim etapie życia. Jestem typem osoby, która twierdzi że seks jest jedną ze znaczących składowych związku. Jak można byc z kimś kto nas nie pociąga. Nie wyobrażam sobie miłości bez seksu, ale wiem że są takie osoby. Wyobrażam sobie za to seks bez miłości, ale o wiele jest lepszy gdy kochamy drugą osobę :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  e-mail: melisa2004@gmail.com
  Odp.: Z dwojga złego, lepsza już miłość bez seksu, bo można ją okazywać w inny sposób, a seks bez miłości zubaża człowieka...

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  e-mail: melisa2004@gmail.com
  Odp.: Z dwojga złego, lepsza już miłość bez seksu, bo można ją okazywać w inny sposób, a seks bez miłości zubaża człowieka...

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłaszam się
  obserwuję jako gosia.h-m
  mail. gosia.h-m@o2.pl

  wybór niełatwy ale chyba bym obstawiała miłość bez seksu. Powiedzmy, ze jestem sobie w stanie wyobrazić pewne sytuacje gdy seks jest niemożliwy ale miłość trwa. Natomiast w drugą stronę seks bez miłości to ja przepraszam bardzo ale na cholerę mi taki seks?

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgłaszam się!
  Obseruję jako: Kasia Piwoda
  e-mail: katarzyna.piwoda@gmail.com
  Odpowiedź:
  Miość potrzebuje seksu a seks potrzebuje miłości. Inaczej czegoś brakuje w tej układance i ten kawałek jest niezbędny, by całość dobrze się trzymała.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: ann (Anna Kasperek)
  e-mail: anikirax@gmail.com
  Ani jedno, ani drugie nie istnieje. Namiętność i pożądanie nie bierze się znikąd i ot tak. Miłość przychodzi całkowicie w innym tempie i wymaga czasu. Uszanowanie drugiej osoby także pochodzi od nas i świadczy o czymś. Seks tylko po dłuższej znajomości i już w związku. Miłość

  OdpowiedzUsuń