niedziela, 27 maja 2018

Agata Polte - "To, czego nie widać" [zapowiedź]

Już niebawem, bo 21 maja, do sprzedaży trafi debiutancka książka naszej recenzentki, Agaty. Serdecznie zachęcamy do przeczytania! Zapraszamy też na fanpejdż Agaty - KLIK.
Opis:
To, czego nie widać, może boleć najbardziej  
Malwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka, zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Dziewczyna robi wszystko, by zadowolić wiecznie narzekającą i krytykującą ją matkę, nawet jeśli oznacza to zrezygnowanie ze wszystkiego, co lubi. I chociaż radzi sobie najlepiej w szkole, w domu nieustannie słyszy jedną rzecz: że jest beznadziejna. Gdy wydaje się, że nic się nie zmieni, w życiu Malwiny pojawiają się nowe osoby. Poznaje Bartka, chłopaka o sarkastycznym poczuciu humoru, zaprzyjaźnia się z Natalią, która mimo własnej trudnej sytuacji staje się dla niej oparciem. Życie Malwiny nagle, wręcz brutalnie przyspiesza. Czy będzie gotowa zawalczyć o siebie? 

My nie możemy się doczekać, a wy? :D

7 komentarzy:

 1. Będę polować na tę książkę.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie zamówiłam i czekam na dostawę... i nie mogę się doczekać!!! Wysyłka od 21.05... Coraz bliżej...

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będę chciała ją przeczytać :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciężko cokolwiek powiedzieć o tej książce. Zapowiada się kolejne romansidło z pospolitym finałem, który już mogę przewidzieć. Jednak myślę, że czasem i czegoś takiego potrzebujemy. \K.

  https://cleosevhome.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro to debiut, warto dac szansę :) i przymknąć oko na dość pospolite pierwsze wrażenie :) pozdrawiam, Paulina Jaszczuk

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa, ale poczekam na recenzje i dopiero zdecyduję czy przeczytać :) Jeszcze nie wiem, czy tematyka mi będzie odpowiadać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy mogę, ale jest do wylicytowania książka Pani Agaty z dedykacją https://www.facebook.com/groups/wykopujemyale/permalink/1775550615862415/ Zapraszam

  OdpowiedzUsuń