poniedziałek, 2 maja 2016

KONKURS #16 -Majówka z Książkowirem

1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Godryk.pl
2. Niniejszy konkurs trwa od 01.05.2016 do 04.05.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: nick pod jakim obserwuje bloga oraz odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzca zostanie wybrany przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który należy wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych prosimy o podanie imienia i nazwiska.
f) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpejdż Nasz Książkowir na fejsbuku, naszego twittera, snapa: bookshelfie oraz znajdziecie nas na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie),
g) Aby wziąć udział w konkursie należy polubić stronę sponsora Godryk.pl
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - jeśli po tym czasie nie dotrą, prosimy o kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Do wygrania Kubek Jeszcze jeden rozdział
ZADANIE: Co znalazłoby się na Twoim wymarzonym książkowym kubku

27 komentarzy:

 1. obserwuje jako Klaudia Bujak
  W moim wymarzonym kubku znalazło by się kakao kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Gosche
  Fb lubię od dawna jako: Gosche Books, Godryk.pl jako: Gośka Sk. (Zmiany facebooka nie służą i nie da się już lubić jako strona :()
  Na moim wymarzonym kubku na pewno znalazł by się napis: ''NIE MÓW DO MNIE kiedy widzisz, że czytam!''

  OdpowiedzUsuń
 3. Napis, to cytat ukochanego pisarza Gabriela Garcíi Márqueza:
  "Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło :)"

  - w sam raz na moment czytania ostatniego akapitu zajmującej lektury, ale i (jako nauka) przed rozpoczęciem kolejnej lektury!

  Obserwuję jako Aniela M
  na FB: Aniela Muszalska

  pozdrawiam w słonecznym nastroju
  AM

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję blog jako: Katarzyna Muller
  Lubie FB jako Kasia Muller

  Na wymarzonym kubku - prezencie dla mojego syna byłby taki napis:
  "Dziś dowiedziałem się, że nawet jak coś jest wielkie jak dom, może przepaść bez śladu. No, chyba że ktoś o tym czymś napisze książkę" [Wesoły Ryjek]

  trzymam kciuki i życzę majówki pełnej literackich olśnień (podobnych, do powyższego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako: izabela81
  Odpowiedź:
  Na moim wymarzonym kubku chciałabym aby znalazłby się jakiś napis związany z książkami, z czytaniem, np. nawiązujący do mojego bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuje bloga jako : kozung
  Na moim wymarzonym kubku wystarczyłoby "NIE! Czytam!" - mysle ze wtedy nie musialabym juz nic mowic...;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: Karolina Klekowska
  Na moim wymarzonym kubku znalazłby się napis "UWAGA! NIE ROZLEJ"-może wtedy nie zalewałabym wszystkiego wokół, robiąc tysiąc czynności na raz; pijąc kawę, czytając książkę i odganiając kota, aby nie drapał mebli :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuje bloga jako Rosti367

  Na moim wymarzonym kubku napisany byłby motywujący cytat. Za każdym razem gdy piłabym z niego napój dostawałabym "łyk" pozytywnej energii. Przypominałby mi, że warto walczyć o marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłby to napis: Idź czytać póki nikt nie przeszkadza ! - życiowe ;)

  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: Isabel Czyta (bez awatara)

  Na moim kubku znajdowałoby się takie malutkie, zaczarowane lustereczko. Kiedy patrzyłabym na nie, gdy nie byłoby w nim herbaty, a ja nie miałabym w ręku książki, to zobaczyłabym jedynie własne odbicie. Natomiast, gdy zaleję herbatę i zagłębię się w lekturze, lustereczko będzie pokazywało świat, o którym aktualnie czytam! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako: Malwa

  Wymarzony kubek to taki, który sama mogłabym stworzyć. Więc przede wszystkim
  umieściłabym kilka ulubionych cytatów, które zawsze podnoszą mnie na duchu lub dodają motywacji. Zapisałabym również kilka dat ważnych w moim życiu oraz umieściła, króciutkie podziękowania dla ważnych mi osób, za pomoc w sukcesie, który być może kiedyś osiągnę. I oczywiście jako życiowe beztalencie artystyczne umieściłabym malutki rysunek mojego autorstwa. Wymarzony kubek to kreatywny kubek.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuje artystkam

  Mój wymarzony kubek to magiczny kubek! Byłby cały czarny, jednak pod wpływem temperatury zmieniałby magicznie kolor na błękitno - biały. W tle, bardzo powoli, ukazywałyby się zdjęcia książek :) Co bym w nim umieściła? wszystkie przybory, które przydają mi się do pisania wierszy, moich rysunków, pare zakładek książkowych i chyba tyle :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Kasia Leja

  Mój wymarzony książkowy kubek, moje źródło wodopoju, to kubek pokryty bielą z napisem: Mój mózg zaraz ze złości eksploduje! Jeśli chcesz mi pomóc to zamknij dziób, bo ja tu ciekawą książkę czytam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Klaudia W

  Lubię na fb jako: Klaudia W***

  Odpowiedź:
  Na kubku znalazłby się jeden z moich ulubionych cytatów książkowych lub serialowych (nad jego wyborem musiałabym się dłuugo zastanawiać) i śmieszny obrazek, a w środku byłby jakiś napój - kakao, herbata, albo gorąca czekolada. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako Łucja Kida
  Myślę, że mój kubek powinien być jak najbardziej minimalistyczny z tym pięknym napisem "Always"

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję: AsiaJot Mój wymarzony kubek... ah mogłabym się rozpisywać i rozpisywać. Mam obsesję na punkcie pięknych kubków. Na pewno nie byłby on w regularnym kształcie tylko jakiś wymyślny, że nawet nie potrafię tego pisać słowami. Byłby koloru delikatnie miętowego, lub pudrowy róż. Mam w głowie pełno cytatów, które chciałabym na nim umieścić i nie potrafię się zdecydować na jeden, ale myślę, że byłoby to coś lekko śmiesznego, ale mającego przekaz, zaczerpnięty prosto z książki. Myślę, że dobrym kandydatem będzie jakiś cytat z Piekła pocztowego.

  OdpowiedzUsuń
 17. Lubię jako Agnieszka Nikczyńska, obserwuję jako Agnieszka Nikczyńska.
  Koniecznie jakiś motyw z Małego Księcia, lub cytat! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako:Natalia

  Na moim wymarzonym książkowym kubku znalazłby się cytat z Igrzysk Śmierci "Let's go show them what real beauty looks" oraz zdjęcie Effie, aby jej lewa strona wyglądała jak wtedy, gdy znalazła się w D13, a prawa tak jak przedtem.Bo właśnie wtedy wyglądała pięknie i naturalnie. Motylki w jej włosach na pewno urozmaicą picie z takiego kubka i zachęcą każdego do przeczytania Igrzysk Śmierci. Kubek bedzie dobrze komponował się z otoczeniem ze względu na swoje kolory, dla jeszcze lepszego wyglądu do np. herbaty można dodać plasterek cytryny, który będzie pasował do jednej połowy Effie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuję jako: Desari
  Odpowiedź: Po pierwsze mój kubek powinien być prosty. Nie mogłoby być na nim za dużo rzeczy. Wystarczyłoby mi aby znalazł się na nim jakiś cytat z książki lub piosenki. Nic nad wyraz skomplikowanego. Mogłoby to być również coś śmiesznego. Tak na poprawę humoru na początek lub na koniec dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako Alicja Pachut
  Na moim kubku był by prosty napis CZYTAM WIĘC JESTEM

  OdpowiedzUsuń
 21. Obserwuję jako Alicja Pachut
  Na moim kubku był by prosty napis CZYTAM WIĘC JESTEM

  OdpowiedzUsuń
 22. Obserwuję jako Marta daft e-mail martadaft@wp.pl
  Na moim kubku znalazł by się napis Picie kawy i czytanie to metoda jest na odczuwanie 😃

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako Dominika Starzyk
  Lubię na Fb jako Dominika starzyk
  e-mail: dominikastarzyk97@gmail.com

  W moim ulubionym książkowym kubku znalazły by się karteczki z ulubionymi cytatami z książek. Zwinięte w rulonik zawiązane cieniutką wstążeczką. Ktoś mi kiedyś powiedział że czytanie to spijanie słów z książek. Na chwilę obecną mam zapełnione dwa pudełeczka takimi cytatami.

  OdpowiedzUsuń
 24. Obserwuje jako Julita Góralska
  Cóż mię wiem czy moja odpowiedź zostanie uznana bo nie będzie chodziło o mój wymarzony kubek...byłby to kubek który chciałabym podarować mojej siostrze ciotecznej wyspaniałej osoby która zawsze mi pomaga znaleźć i kupić różne rzeczy w swoim dużym mieście (mieszkam w malutkiej mieścinie i ciężko cokolwiek kupić. W każdym razie wiedząc o moim książkoholiźmie specjalnie dla mnie wzięła dzień wolny w pracy i pomogła mi się dostać na spotkanie z Colleen Hoover za co jestem jej ogromnie wdzięczna i jako malutki dowód tego dałabym jej kubek na którym znalazł by się napis
  "Dużo pracuje by...
  Mój kot miał godne życie" oraz zdjęcie jej kotki Luki (prawdziwy z niej potwór 😉)

  OdpowiedzUsuń
 25. Obserwuję jako Dakota
  Lubię na facebooku jako Aleksandra Bartczak
  E-mail: aleksandra.bartczak1mi@poczta.fm

  Na moim kubku znalazłby się napis: Nie tylko Irlandczycy mają swoją koniczynkę. I do tego taka urocza ikona czterolistnej koniczynki w przyjemnych barwach :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 27. Obserwuję blog jako: Wiktoria Guziewicz
  Lubię na fb jako: Dagmara Męcina

  Mój wymarzony kubek pokryty byłby w całości jakąś niesamowitą okładką książkową z nazwą tej książki lub cytatem. Nie ma nic lepszego niż picie z takiego kubeczka przy dobrej lekturze :)

  OdpowiedzUsuń