poniedziałek, 2 maja 2016

KONKURS #10 - Majówka z Książkowirem


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Dystrykt Zero
2. Niniejszy konkurs trwa od 01.05.2016 do 04.05.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: nick pod jakim obserwuje bloga oraz odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzca zostanie wybrany przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który należy wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie, nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych prosimy o podanie imienia i nazwiska.
f) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpejdż Nasz Książkowir na fejsbuku, naszego twittera, snapa: bookshelfie oraz znajdziecie nas na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie),
g) Aby wziąć udział w konkursie należy polubić stronę sponsora DyskryktZero
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - jeśli po tym czasie nie dotrą, prosimy o kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

ZADANIE: Twój ulubiony książkowy gadżet


29 komentarzy:

  1. Obserwuję jako Martha Oakiss
    Mój ulubiony książkowy gadżet, to taki jeszcze nieistniejący. Byłby to taki malutki zegarek, którym mogę zatrzymać czas. Zbyt często nie mogę usiąść do ukochanej lektury, BO OBOWIĄZKI! Ale, jeżeli udałoby mi się zatrzymać czas, mogłabym spokojnie poczytać, a potem usiąść do obowiązków

    OdpowiedzUsuń
  2. Obserwuję jako Ewelina W
    Mój ulubiony książkowy gadżet to oczywiście zakładka. Nie potrafię się bez niego obejść. Nie cierpię zginać rogów kartek, dlatego też zakładka zawsze mi towarzyszy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Obserwuję bloga jako Alicja Pachut.
    Lubię fb jako Alka Pachut
    Moim ulubionym książkowym gadżetem jest mój misiu do którego się przytulam podczas czytania <3

    OdpowiedzUsuń
  4. obserwuję bloga jako: kozung
    Czy ja mam mój ulubiony książkowy gadżet? Oj chyba nie... Zakładki - owszem. Odruchowo kolekcjonuję, przeważnie dobieram odpowiednią do książki jaką czytam (taki mały fetysz) :) Kubki? Nie posiadam takiego, który mógłby zaspokoić mola książkowego (motylki i ptaszki przecież się nie liczą...)
    Półka z książkami jest w trakcie tworzenia, nie wiem kiedy ją zapełnię, ale wiem jedno - mam wyższą potrzebę posiadania czegoś, co rozświetli tą półkę!

    OdpowiedzUsuń
  5. Obserwuję jako Natalia Łucja

    Moim ulubionym książkowym gadżetem jest Thumb Thing, dzięki któremu mogę spokojnie usiąść na łóżku i pić podczas czytania moją ulubioną herbatę bez szarpania się z przytrzymywaniem książki jedną ręką i innych wygibasów :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Obserwuje jako Rosti367

    Moim ulubionym gadżetem jest podpórka The Hands Stand. Bardzo ułatwia mi czytanie szczególnie na trawie, plaży i łóżku :) Polecam każdemu kto lubi książkowe gadżety.

    OdpowiedzUsuń
  7. Obserwuje jako Rosti367

    Moim ulubionym gadżetem jest podpórka The Hands Stand. Bardzo ułatwia mi czytanie szczególnie na trawie, plaży i łóżku :) Polecam każdemu kto lubi książkowe gadżety.

    OdpowiedzUsuń
  8. Zakładki indeksujące w kształcie czekolady (chociaż mam też zęby, grzyby i inne dziwności). Dzięki nim łatwo odnajduję fragmenty, które wywarły na mnie największe wrażenie i w każdej chwili mogę do nich wrócić... :) Do tego są urocze i wyglądają śmiesznie jak wystają z książki.

    Obserwuję, lubię, szanuję jako Kto czyta - nie pyta :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Obserwuję: Gab riela
    gabolek000@o2.pl
    Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
    Moimi ulubionymi książkowymi gadżetami są genialne zakładki magnetyczne, które sprawują się o wiele lepiej od tych papierowych, bo nie dość, że są pięknie wykonane, to jeszcze gwarantują nam komfort czytania i brak obaw o to, że zakładka wypadnie, a my nie będziemy wiedzieli, gdzie skończyliśmy czytanie.

    OdpowiedzUsuń
  10. Zgłaszam się!;)
    Obserwuje jako Patrycja Fornal
    Lubię na FB jako Patrycja Fornal
    Udostępniam na FB jako Patrycja Fornal
    E-mail patyszkaaa@gmail.com
    Odpowiedz:Bawełniane torby to moj ulubiony gadżet, to ostatni krzyk mody. Gdzie nie spojrzę na ulicy to ktoś właśnie taką torbę ma – co mnie nie dziwi, jest wygodna, pojemna i w sam raz na książki. Uniwersalna i zawsze przydatna, dodatkowym atutem jest to, że obecnie na rynku możemy ją kupić, z jakim sobie wymarzymy motywem.;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Zgłaszam się!;)
    Obserwuje jako Patrycja Fornal
    Lubię na FB jako Patrycja Fornal
    Udostępniam na FB jako Patrycja Fornal
    E-mail patyszkaaa@gmail.com
    Odpowiedz:Bawełniane torby to moj ulubiony gadżet, to ostatni krzyk mody. Gdzie nie spojrzę na ulicy to ktoś właśnie taką torbę ma – co mnie nie dziwi, jest wygodna, pojemna i w sam raz na książki. Uniwersalna i zawsze przydatna, dodatkowym atutem jest to, że obecnie na rynku możemy ją kupić, z jakim sobie wymarzymy motywem.;)

    OdpowiedzUsuń
  12. Obserwuje jako Klaudia Cebula
    Moim ulubionym gadżetem jest zakładka z notesikiem. Dzięki temu mam uporządkowane wszystkie notatki o książce.

    OdpowiedzUsuń
  13. Torby bawełniane...niestety jak dotąd żadnej jeszcze nie mam a bardzo bym chciała. Tak się złożyło że nie udało mi się jeszcze kupić, a to kasy brak albo nie do końca mi się podoba. Jednak mam nadzieję że w końcu sobie jakąś kupię
    Obserwuje jako Julita Góralska

    OdpowiedzUsuń
  14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  15. Obserwuję jako Klaudia Bujak
    Mój ulubiony gadżet to zakładki magnesowe świetnie trzymają strony i nie wypadnątak łatwo jak normalne :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Lubię jako Agnieszka Nikczyńska, tak samo obserwuję :)
    Na wstępie chciałabym napisać, że jest błąd w nazwie do polubienia, zamiast "Dystryktzero" jest "dyskryktzero".
    Moim ulubionym gadżetem są pocztówki, które zbieram od wielu lat. Służą mi często jako zakładki, przypominają skąd (lub od kogo) mam daną książę i pozwalają przypomnieć sobie miłe chwile spędzone w jakimś miejscu :)

    OdpowiedzUsuń
  17. Ewelina Wiśniewska
    Ewelina Anna Chojnacka fb
    Eve_ew@wp.pl

    Odp
    Sznurówki do tenisówek :)
    Z napisem... PANIKA

    Haha nawet moje buty uwielbiają książki :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Zakochana w książkach
    Na fb: Weronika Wróblewska
    veroniqusia@gmail.com

    MAGNETYCZNE ZAKŁADKI OD EPIK BOXA ROZWALAJĄ SYSTEM.
    Po pierwsze, same w sobie są małymi dziełami sztuki.
    Po drugie, kosztują tylko 6 zł, co oznacza, że odpuszczając sobie codziennie batona i sok jabłkowy mogę powiększać swoją kolekcję.
    Po trzecie, przedstawiają wszystkie moje ukochane fandomy. Harry Potter, Dary Anioła, Percy Jackson, Gwiazd naszych wina... Długo by wymieniać. Serce której fangirl nie rozpływa się na widok tak ślicznych i pasujących do fandomu gadżetów?
    Po czwarte: świetnie się sprawdzają do zaznaczania różnych rzeczy w książkach, o wiele lepiej niż papierowe zakładki, które często wypadają, łatwiej się niszczą i nie pokazują konkretnego zdania tylko stronę.
    Po piąte i najważniejsze: mam specjalne pudełeczko, w którym je wszystkie trzymam i często przeglądam dla czystej przyjemności :) A przy okazji nie mam tak wielkich wyrzutów sumienia jak przy figurkach Funko Pop, które bardzo chciałabym kolekcjonować, ale ich cena boli mój portfel :( (Dlatego też biorę udział w zacnym konkursie). Magnetyczne zakładki od EpikBoxa niewymownie mnie cieszą za każdym razem gdy z nich korzystam, a co więcej, EpikBox ciągle dodaje nowe wzory <3 O ile do samych boxów nie jestem przekonana, o tyle epik zakładki są po prostu EPICKIE.

    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  19. Obserwuję jako: Isabel Czyta (bez awatara)

    Mój zdecydowanie ukochany gadżet książkowy to... zakładki! Mam ich mnóstwo (czasem zastanawiam się, czy przypadkiem nie więcej niż samych książek :')). Każda z nich jest wyjątkowa, nie mam dwóch jednakowych. Niektóre sobie kupiłam, inne zrobiłam sama, a jeszcze inne otrzymałam w prezencie od ukochanych osób ♥ Wiążą się z nimi cudowne wspomnienia... nie tylko książkowe! ♥

    OdpowiedzUsuń
  20. Obserwuję jako: Kinga

    Moim ulubionym książkowym gadżetem są... mini książeczki (zawieszki do bransoletek, naszyjników itd w kształcie książek). Są tak cudne, że kiedy tylko je gdzieś widzę nie mogę się oprzeć przed ich kupieniem. Zwłaszcza, jeśli przedstawiają książki, które lubię. Mam ich całe masy i non stop powiększam swoją kolekcję nawet o takie, które przedstawiają książki, których nie lubię. To taka moja mała mania ♥

    OdpowiedzUsuń
  21. Obserwuję jako :Mroszka
    Moim ulubionym książkowym gadżetem jest Mini Lampka. Często nocą ukryta pod kołdrą poznaje kolejne historie bohaterów. Nie wiem czemu ale najlepiej czyta mi się nocą. A przecież nocy stróż- mama ,nie zaśnie póki nie zobaczy ,że śpię. Ale ukryta mogę spokojnie rozwijać pasję ,przeżywać smutki i rozczarowania ale też radość i entuzjazm . Przewracając kartki oświetlone małym ale mocnym źródełkiem światła :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Z racji tego, że moim drugim uzależnieniem są kubki to chyba właśnie to jest moim ulubionym gadżetem. Mam już parę kubków dotyczących książek ale mania posiadania jest silniejsza. :) Miło jest patrzeć na kolejne nowe egzemplarze, które dopełniają życie książkoholika nałogowo pijącego cappuccino. :)
    Ewa Fiłoc

    OdpowiedzUsuń
  23. Może to banale, ale moim ulubionym gadżetem są zakładki. Wszystkie mają swoje miejsce w pięknym kolorowym pudełku pod biurkiem. Kiedy widzę piękną zakładkę to szaleję i jestem w stanie wydać na nią każde pieniądze. Wiem, że to może się wydać dziwne, ale uwielbiam zakładki które mi o czymś przypominają, więc to może być zwykły bilet czy metka z koszulki. Kolekcjonuję także zakładki z miejsc w których byłam. Wydaje mi się, że zakładka jest podkreśleniem samej książki i idealnie można oddać jej charakter.

    OdpowiedzUsuń
  24. Obserwuję jako Pewna Książkoholiczka

    Moim ulubionym gadżetem jest torba z motywem z książki "Eleonora&Park". Wygrałam ją w konkursie internetowym. Kiedy paczka z nagrodą przyszła, pamiętam, że największym zaskoczeniem był materiał z jakiego torba została wykonana. Jest bardzo solidna. Zmieści się w niej wiele rzeczy. Nosiłam ich nieraz naprawdę bardzo dużo. a ona ani razu się nie porwała. Wzór na torbie również jest bardzo trwały. Często ją prałam i dalej idealnie się trzyma.

    Torba jest prześliczna. Strasznie podoba mi się motyw z książki. Jest ciekawy i uroczy. Również warto zwrócić uwagę na te rewelacyjne, czarne uszy! Całość wygląda przecudownie.

    Bardzo lubię torby tego typu. Są lekkie i bardzo wygodne. Często zabieram ją na zakupy, dodatkowe zajęcia czy do biblioteki. Dumnie pokazuję, że uwielbiam historię Rainbow Rowell. Kilka razy zdarzyło się, że ktoś, kto przeczytał książkę zwrócił uwagę na torbę. Czasem nawet miło porozmawiałam z kimś na temat powieści. Jest to kolejna ogromna zaleta fandomowych gadżetów - możesz poznać kogoś, kto lubi to co ty :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Obserwuje jako: Klaudia W

    Lubię na fb jako: Klaudia W***

    Odpowiedź:
    Zaczęłam czytać nałogowo w wakacje 2014 roku. Od tamtej pory przeczytałam mnóstwo wspaniałych książek. Mimo tego, że jakieś tam "doświadczenie czytelnicze" mam, nie posiadam gadżetów książkowych. Zakładek nie używam, bo po prostu pamiętam na czym skończyłam czytać daną książkę, nie mam torby, czy kubka o książkowej tematyce (chociaż bardzo chciałabym mieć coś takiego). Jednak moimi faworytami w kategorii "książkowe gadżety" są przedmioty związane z daną serią, trylogią, fandomem. Kiedy tylko skończyłam czytać trylogie "Igrzysk Śmierci" zapragnęłam kupić sobie zawieszkę z kosogłosem. Po przeczytaniu "Harry'ego Potter'a" znalazłam naszyjnik z symbolem Insygniów Śmierci, którego również bardzo chciałam sobie kupić. Niestety nic z tego nie wyszło i do tej pory nie mam żadnej z tych rzeczy.
    Tego typu gadżety lubię najbardziej, bo dzięki nim mogę pokazać, że należę do jakiegoś fandomu i że jestem fanką danej serii. Taka zawieszka lub bransoletka pokazuje co lubię i daje możliwość szybszego zawarcia znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

    OdpowiedzUsuń
  26. Obserwuję jako: Desari
    Odpowiedź: Może to trochę dziwnie zabrzmi, ale moim ulubionym przedmiotem książkowym jest (werbelki proszę) KUBEK! No bo czym jest książka bez herbaty bądź kakaa? Jak dla mnie jest wtedy mniej przyjemnie. Nie mogę się wczuć w klimat tak bardzo jak z tymi pysznymi, gorącymi napojami. Tak więc to jest mój ukochany przedmiot książkowy <3

    OdpowiedzUsuń
  27. Obserwuję bloga jako Dominika Starzyk
    Lubię fb jako Dominika Starzyk
    e-mail: dominikastarzyk97@gmail.com

    Niekiedy się zdarza że nie mogę mieć przy sobie książki. Jak wiadomo zawsze raźniej jest mając ją przy sobie. I tu z pomocą przychodzi mi breloczek ze zdjęciem okładki powieści " Kiedy na mnie patrzysz". Mam go przy kluczach więc zawsze jest przy mnie.

    OdpowiedzUsuń
  28. Obserwuję jako Dakota
    Lubię jako Aleksandra Bartczak.

    Moim ulubionym książkowym gadżetem są zakładki indeksujące w podobizną Snape'a i Voldemorta. Używam ich oszczędnie (bo cholernie ciężko je dostać) przy cytatach, które są mi szczególnie bliskie. Większość z nich znajduje się przy książkach J.K.Rowling. Dostałam te zakładki w prezencie od mojej przyjaciółki i są dla mnie bardzo cenne, mają również wartość sentymentalną :)

    OdpowiedzUsuń