niedziela, 14 lutego 2016

Konkurs #8


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Wydawnictwo Oficynka.
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.


Zadanie konkursowe:Napisz, jak można wyznać ukochanej/ukochanemu swoje uczucia 

37 komentarzy:

 1. Wyznać uczucia można na wiele różnych sposobów, zaczynając od listów wierszy, utworów a skończywszy na uroczych gestach typu - romantyczna kolacja.

  Nick: MirandaMx3
  email: marta08@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nwyrażam chęć zgłoszenia się do konkursu.

   Usuń
 2. Zgłaszam się :)
  Obserwuje jako kasia tkasia, e-mail kasiolek09@wp.pl.
  Bardzo prosto jesli chodzi o słowa wystarczy powiedzieć że się kocha szczerze bez zastanowienia :) jeśli nue przez słowa to wystarczy gest/gesty buziaki,przytualnie spedzanie wspólnie czas jeśli wkłada się w to miłość to to po prostu czuć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się i biorę udział :)
  Obserwuję jako Monika Sz.
  FB: Monika Szuryga
  mail: fajnarodzinkaa@wp.pl

  Odp.

  Sposobów jest wiele, wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Można miłość wyznać słowem, gestem a czasem po prostu "byciem" przy ukochanej osobie w chwili, gdy tego najbardziej potrzebuje i milczeniem razem z nią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika Stanisławska
  monikastanislawska@op.pl
  Obserwuję jako Monika Stanislawska
  Swoje uczucia ukochanej osobie można wyrażić na wiele sposobów.Najproście jest powiedzieć,że ją się kocha.Jednak uczuvia można też wyrazić wspierając daną osobę zarówno jak odnosi sukcesy ale również kiedy ponosi klęskę,będać razem z nią w momentach szczęśliwych ale też bardzo przykrych i smutnych.Kiedy osoba chce pobyć sama w samotności bez jakiegokolwiek towarzystwa w tym naszego bo ma na to ochotę i my jej na to bez żadnych fochów pozwolimy to też jest kolejny sposób na pokazanie naszego uczucia,albo kiedy zwyczajnie siedzimy razem z drugą osobą w cziszy bo ona tego potrzebuje to też jest okazanie uczucia ale i szacunku dla ukocjanej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 5. fb- Magdalena Szymańska
  obserwuję jako -madzia
  e-mail- mmmadziasz@wp.pl
  Poświęcając ukochanej osobie swój czas i energię, być przy niej zarówno w szczęśliwych jak i trudnych momentach w życiu. Wspiarać ją każdego dnia, być dla niej oparciem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się!
  Obserwuje: Dagmara Janik
  e-mail: dagmara.michalska@buziaczek.pl
  Jest bardzo wiele sposobów np., napisać, zaśpiewać, pokazywać dawając prezenty, wspierając, pomagając w trudnych chwilach aby zawsze czuła że może na ciebie liczyć lecz najlepszym sposobem wydaje mi się jest powiedzieć wprost o swoich uczuciach a nie zastanawiać się czy druga osoba zrozumiała twoje przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po prostu gestem i słowem.

  anetaadamczuk0806@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Cleo M. Cullen
  cleo.cullen17@interia.pl

  Miłość wyznać można podczas spaceru po parku, ale najlepszą okazją jest zwykła rozmowa z osobą, którą się kocha. Poruszając tematy, które oboje interesują, czuje się, że takie dogadywanie coś znaczy. Wyznanie można wpleść i sprawić, że na chwilę rozmówca straci umiejętność mowy. Oczywiście istnieje ryzyko, że cisza się przedłuży, ale może da początek czemuś pięknemu?

  OdpowiedzUsuń
 10. by Sisley
  czala666@gmail.com

  Najlepszym rozwiązaniem jest na pewno wyznanie tego prosto w twarz, bez ogródek, owijania w bawełnę... Ale można zrobić to też w romantyczny sposub - w czasie kolacji przy świecach; ogłosić to przy wszystkich; wyśpiewać serenade pod oknem. A ci mniej odważni mogą wpleść swe wyznania w rozmowę - tak by tylko ta właściwa wiedziała o co chodzi ^^.

  OdpowiedzUsuń
 11. nvm44@o2.pl
  Ewa Fiłoc
  Jest bardzo wiele sposobów na wyznanie miłości. Można po prostu powiedzieć prosto w oczy o swoich uczuciach. Czasem wystarczy drobny gest czy przytulenie się i wszystko jest wiadome. Bycie przy drugiej osobie bez względu na dobre czy złe okoliczności także jest dowodem miłości. Tak samo jak po prostu siedzenie przy ukochanym i po prostu milcząc. Nie zawsze trzeba dużo gadać, by dać odczuć swoją obecność. Cisza i bliskość jest jak dla mnie cudownym narkotykiem, kiedy widok ważnego dla nas człowieka jest wszystkim, czego potrzebujemy do odnalezienia harmonii.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuje jako Maria Kasperczak, Kasperczak.m@wp.pl
  Odpowiedz:
  Dużo ryzykowałam wyznając miłość, bo mogłam stracić przyjaciela, włączyłam piosenkę o miłości i zapytałam co on na to? Ryzyko oplacalo się bo odpowiedział ja ciebie też 😘

  OdpowiedzUsuń
 13. Fanpage lubię, udostępniam banerek i obserwuję bloga.:)
  Facebook - Magdalena Ewa
  Blog - jak widać w nicku :)

  Bardzo chętnie biorę udział w konkursie.
  E-mail: madzia1800@gmail.com

  Odpowiedź: sposobów jest wiele. Można powiedzieć najprostsze, ale i piękne słowa "kocham Cię", można okazywać to romantycznymi gestami.Naprawdę jest wiele opcji, więc może opowiem jak to było ze mną i moim ukochanym.

  Byliśmy u naszego wspólnego znajomego. Leżeliśmy na kanapie i zostaliśmy sami, ponieważ kolega musiał coś zrobić. Jak zwykle rozmawialiśmy, bo zawsze świetnie nam się rozmawiało, wtedy byłam już zauroczona po same uszy, ale nie miałam pojęcia, co on czuje.
  Choć minęły już trzy lata wciąż pamiętam jego słowa. Mój chłopak uwielbia grać na gitarze elektrycznej i z tego powodu często bolą go palce. Rozmawialiśmy właśnie o tym, kiedy powiedział:

  - Nie uwierzysz jakie mam twarde opuszki palców po kilku godzinach grania. - Ja oczywiście sądziłam, że przesadza, więc dodał:- Sama sprawdź.

  W tej chwili moje serce biło jak szalone. Drżącymi palcami wodziłam po jego opuszkach. Nie mówiłam ani słowa i on też milczał, jednak po chwili sięgnął po moją rękę i trzymał ją w swojej. Trwało to aż do przyjścia naszego kolegi. Wtedy speszeni osiągnęliśmy l odsuneliśmy się od siebie. Kiedy jednak nasz kolega zaczął coś sprawdzać na komputerze i nie zwracał na nas uwagi, on znów złap mnie za rękę. I tym razem nie puszczał. Leżeliśmy przytuleni aż nie musieliśmy wracać do domu.
  Byłam mocno zdezorientowana. Po tym wydarzeniu mogliśmy spotkać się dopiero 30.01, od razu wiedziałam, że coś jest inaczej, ponieważ tego dnia pierwszy raz zaprosił do siebie tylko mnie. Byliśmy sami i zupełnie nie wiem jak to się stało, że znaleźliśmy się na jego łóżku. Leżałem na nim i nie wiedziałam, co mam robić i wtedy on powiedział:

  - Ale wiedza, że jesteś moją dziewczyną. - Moje serce zwariowało, a ja straciłam głowę. Udało mi się tylko wyjąkać:

  - Nie...

  - Jak możesz nie wiedzieć? Po tym, co się wydarzyło 19, myślałem, że to oczywiste.

  - Niby skąd miałam wiedzieć skoro się mnie nie zapytałeś? - nastała cisza. Po chwili zaczął delikatnie całować moją twarz.

  - Chciałbyś być moją dziewczyną?

  - No nie wiem, a Ty byś chciał żebym nią była?

  - No chyba bym chciał.

  - No to chyba jestem - i wtedy mnie pocałował.

  Niby nic specjalnego, ale dla zakochanej dziewczyny te słowa były idealne. Po chwili znów zaczęliśmy rozmawiać.

  - Pamiętasz jak wysłałaś mi ten obrazek. Ten, na którym było napisane, że to faceci szybciej wyznają miłość?

  - Pamiętam.

  - Więc ja co tego nie powiem pierwszy - powiedział z zadziornym uśmiechem.

  - Nie szkodzi - przez chwilę milczałam, ale potem powiedziałam cicho - Kocham Cię.

  Ten dzień był dla mnie najszczęśliwszym dniem od wielu lat. Wspólnie ustaliliśmy, że oficjalną datą naszego związku będzie 19.01, a na koniec pobiegłam do przyjaciółki, która mieszka dwie minuty drogi od jego domu. Oczywiście powiedziałam jej jako pierwszej tak jak obiecałam.

  Ostatecznym wstępem naszego związku był dzień 01.02.2013 r. Kiedy to poszliśmy na plac, który miał dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ to tam mój chłopak (jeszcze za nim byliśmy razem, pierwszy raz: dał mi swoją bluzę, delikatnie gładzi moje plecy, a w końcu i pocałował). On stał oparty o barierki, a ja wtulałam się w jego ramiona. Patrzyłam na piękny zachód słońca i wtedy on szepnął w moje ucho:

  - Kocham Cię.- W tamtej chwili uszło że mnie całe powietrze i chciało mi się płakać ze szczęścia. Udało mi się jednak opanować i tylko cicho wyszeptać:

  - Ja też Cię kocham - a potem go pocałowałam.

  I tak właśnie wyglądało nasze wyznanie miłości, trochę na raty... Ale nie zamieniłambym go na żadne inne. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się, obserwuję jako Dominikkka, domek45698@op.pl
  Jak można wyznać komuś miłość? Po prostu będąc przy nim w każdej chwili. Cóż więcej jest potrzebne człowiekowi do szczęścia? Liczą się czyny, nie słowa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się!
  Obserwuje jako: Mentalistka
  jagkot@poczta.onet.pl

  Nigdy nie interesowały mnie wielkie gesty - urządzanie wykwintnych kolacji, czy kupowanie drogich prezentów. Uważam, że miłość najlepiej wyznawana jest wtedy, kiedy ktoś nie ucieka od drugiej osoby, zaraz po przebudzeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. zgłaszam się!
  Obserwuję jako Maria De
  E-mail: mariaxdex@gmail.com
  odpowiedź: Swoje uczucia można wyznać na kilka sposobów, np. poprzez kupowanie kwiatów, czekoladek, przygotowywanie kolacji czy po prostu poprzez mówienie Kocham Cię. Jednak dla mnie nie liczą się gesty, ale słowa. Zamiast kwiatów wolę usłyszeć czułe Kocham Cię. Zamiast czekoladek wolę być przytulana i całowana :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Biorę udział!
  Email: ula.aoki@gmail.com
  Obserwuję bloga/fb/ig jako: Ula MA/Ula Michalik/as.kier
  Odpowiedź:
  Gdy umierasz w środku – rzucam wszystko i biegnę do Ciebie.
  Gdy kłócisz się ze sobą – godzę Twoje myśli.
  Gdy wstajesz lewą nogą – całuję kąciki Twoich ust.
  Gdy płaczesz ze śmiechu – śmieję się razem z Tobą.
  Gdy nic Ci nie wychodzi – pokazuję, co Ci się udało.
  Gdy potrzebujesz rozmowy – rozmawiam do późnej nocy.
  Gdy wszystkie koszule już się pogięły – niezwłocznie jedną prasuję.
  Gdy burczy Ci w brzuchu – pomagam Ci zrobić kolację.
  Gdy masz ochotę na wino – przynoszę kieliszki.
  Gdy chcesz wyjść z kolegami na piwo – opatulam Cię szczelnie szalikiem.
  Gdy masz dylemat – rozważam za i przeciw.
  Gdy zimno Ci w dłonie – ogrzewam je swoimi.
  Gdy zasypiasz po męczącym dniu – przykrywam Cię kocem.
  Gdy masz kaca –robię Ci rosołek.
  Gdy masz grypę – staję na rzęsach i głaszczę Cię po głowie.
  Gdy potrzebujesz relaksu – masaż Ci robię.
  Gdy chcesz odpocząć w ciszy – całuję Cię w czoło i zajmuję się sobą.
  Gdy się kłócimy – wyciągam rękę.
  I nie muszę nawet nic mówić, bo wiesz, jak Cię kocham. Jednak te dwa słowa są słodyczą codzienności.

  OdpowiedzUsuń
 18. Joanna Zieleniecka
  Biorę udział w konkursie.
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka.
  Mój mail : asia_261@interia.pl

  Wyznac milosc drugiej osobie mozemy poprzez codziennosc. Wystarczy okazac chec pomocy, zrobienie herbatki do lozka.. niby jak a jak duzo znaczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. zgłaszam się,
  obserwuję jako Aleksandra Rybacka, fb też ;)
  mail olka880128@gmail.com

  mój mąż- wtedy jeszcze chłopak wydeptał mi w śniegu serduszko na trawie pod oknem:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Biorę udział!
  Obserwuję jako Anna Kulawiak
  E-mail: anikm@o2.pl

  Myślę, ze na początku związku ważne jest dla kobiety, by usłyszeć wprost z ust partnera deklarację miłości. Z czasem wyznajemy ukochanej osobie miłość każdego dnia drobnymi gestami, czułością, pokazujemy jak kochamy poprzez swoje zainteresowanie, troskę.
  Ważne jest by okazywać sobie uczucia, zawsze, niezależnie od tego jak długo trwa nasz związek, każdy potrzebuje bowiem oznak miłości.

  OdpowiedzUsuń
 21. Biorę udział ;)
  Obserwuję jako Eadlyn Callie
  Email: mariolalolek@o2.pl

  Odp.
  Jako dziewczyna napiszę jak ja pragnęłabym, aby ktoś mi wyznał miłość w kilku opcjach.

  1. Zwykłe, lecz jednocześnie niezwykłe słowa ''Kocham Cię'' z ust chłopaka/mężczyzny (jeśli widać, że są szczere) są jak najbardziej odpowiednie. ;)
  2. Chłopaku! Mężczyzno! Napisz do ukochanej list. Wyznaj w nim uczucia. Romantyczne. Ckliwe. I wybranka będzie widziała, że nie robisz błędów ortograficznych. (PS Jeśli robisz - sięgnij po słownik).
  3. PAMIETAJ!! Nigdy nie powinno wyznawać się miłości przez internet, telefon.
  4. Nie przejmuj się punktem 3 jeśli to miłość na odległość, ale zrób to chociaż na skype, żeby Cię widziała ;)
  5. Daj kwiaty, prezent (cokolwiek, aby romantycznego!) i zasugeruj co czujesz.
  6.Jeśli potrafisz to napisz wiersz, piosenkę
  7. Upiecz ciasto ozdobione lukrem w kształcie serca
  8. Zaproś na spacer i wyryj na drzewie swoje uczucia (Chociaż ekolodzy mogliby mieć coś przeciwko. No i ONA może uznać za dziwne, że bierzesz nóż na randkę ;) )
  9. PAMIĘTAJ JEDNAK, ŻE GDY BĘDZIESZ ORYGINALNY ZAPUNKTUJESZ U UKOCHANEJ!!
  NIE PRZEJMUJ SIĘ PORADAMI. ZRÓB TO CO PODPOWIADA CI SERCE!!

  Tak, zrobiłam to trochę w formie poradnika, lecz myślę, że każda dziewczyna (nawet buntowniczka) doceni starania chłopaka, który będzie starał się, żeby było romantycznie i idealnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. zgłaszam się i obserwuję jako Alex (Janicka Aleksandra)
  a.janicka993@gmail.com

  jest mnóstwo sposobów by wyznać miłość. ja uwielbiam drobiazgi, jak napis Kocham Cię, miłego dnia ! napisany przez chłopaka na tablicy przed jego wyjściem, czy coś słodkiego zupełnie bez okazji.

  Ja z okazji rocznicy przygotowałam mojemu chłopakowi słoik z 365 powodami dla których go kocham , wszystko ręcznie i od serca. i nie uważał że to niemęskie, wzruszył się, bo nigdy nikt czegoś takiego dla niego nie przygotował , i codziennie czyta jeden z powodów z uśmiechem. Już niewiele zostało czytania, mam trzy miesiące, ale teraz kupie mu po prostu grę :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Desari
  email: desarrii@gmail.com
  Facebook: Martyna P.
  Banner tutaj: czas-dla-ksiazek.blogspot.com
  Odpowiedź: Najlepiej to być szczerym i powiedzieć to prosto w oczy. Jednakże wiele osób może się wstydzić takiego wyznania z powodu strachu przed odrzuceniem. Można wysłać list, w którym wyznamy to co czujemy. Jeżeli osoba, którą obdarzyliśmy uczuciem jest dojrzała, to nas nie wyśmieje. Nie pokaże tego wszystkim i nie będzie chciała narobić nam wstydu. Możemy też zrobić niespodziankę i zaprosić za randkę w ciemno. Byleby tylko wyznać to co czujemy, bo druga osoba też może się bać zrobić ten pierwszy krok.

  OdpowiedzUsuń
 24. zgłaszam się
  obserwuję Beata Lewandowska
  adhd9@wp.pl
  fb Beata Wisienka Lewandowska
  Można dobrymi uczynkami a gdy jesteśmy dobrzy to i miłość jest szczera i prawdziwa

  OdpowiedzUsuń
 25. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  melisa2004@gmail.com
  Jeden z najpiękniejszych sposobów, w jaki mężczyzna może wyznać miłość swojej kobiecie - wyręczyć ją w pracach domowych! :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Klaudia Bujak
  klazia2511@gmail.com
  Po przez drobne gesty takie jak:opieka i troska,całus w policzek,okrycie kocem gdy śpi,powiedzenie że się kocha,pomoc i wiele innych tylko trzeba to dostrzec.Nie trzeba kupować willi by pokazać jak się kocha :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się :)

  Obserwuję jako: Gab riela
  mail: gabolek000@o2.pl
  Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html

  Odpowiedź:

  - Tak bardzo cię kocham – wyszeptał czule.
  Wpatrywał się w jej nieziemskie, błękitne oczy, w których za każdym razem tonął, nieprzerwalnie już od pięciu miesięcy. Kobieta, która pod nim leżała była jedyną, z której potrafił czytać jak z otwartej księgi, choć jednocześnie stanowiła ona dla niego zagadkę.
  – Uwielbiam twoje pełne malinowe usta, z których mógłbym scałowywać twą słodycz.
  Mężczyzna przeniósł swój wzrok na wymienione miejsce, a zaraz potem schylił się, przenosząc ciężar ciała na lewą rękę, tak by nie przygnieść swej wybranki, i złożył czuły pocałunek na delikatnych wargach młodej kobiety. Ta przeniosła swe ręce na jego szyję, wplotła palce w miękkie włosy i lekko za nie pociągnęła. Nie wiedziała nawet, ile sprawiła mu przyjemności tym drobnym i prostym gestem. Gdy wreszcie się od siebie oderwali, z ust drobniutkiej kobiety wydostał się jęk zawodu, który mieszał się z cichym posapywaniem mężczyzny.
  – Tak bardzo uwielbiam sposób w jaki pachniesz. – Zjechał nosem na jej szyję, zaciągając się lekko jej miodowym zapachem. Mała osóbka przymknęła powieki, rozkoszując się pieszczotami zadawanymi przez jej mężczyznę.
  – Uwielbiam sposób, w jaki marszczysz nosek, kiedy się skupiasz. Mógłbym patrzeć na to godzinami i nigdy by mi się to nie znudziło. – Uśmiechnął się lekko, a ona otworzyła oczy zaciekawiona następnymi słowami jej wybranka. – Kocham w tobie twoją naturalność i to, że nie przejmujesz się opinią innych. Kocham to, że zawsze jesteś sobą i nigdy nikogo nie udajesz.
  Mężczyzna podniósł się i zaczął całować lekko odsłonięte obojczyki kobiety. Całe jej ciało pokryło się gęsią skórką. Choć powinna była się już przyzwyczaić do bliskości swego wybranka, jej ciało nadal reagowało na niego tak samo.
  – Uwielbiam rozmowy z tobą o północy, na dachu twojego bloku.
  Spojrzał na jej twarz, na której majaczył delikatny uśmiech. Doskonale wiedział, o czym myślała ta drobna osóbka. On też po chwili uśmiechnął się na wspomnienie tej pamiętnej nocy, która zmieniła wiele w życiu obojga z nich. Podciągnął w górę jej koszulkę, która wcześniej lekko podwinęła się pod wpływem delikatnych ruchów młodej kobiety z powodu zadawanej jej przyjemności, za równo słowami, jak i czynami.
  – Kocham twoje poczucie humoru, kocham cię przytulać i mieć blisko siebie, bo to jedyny czas, kiedy mam pewność, że jesteś bezpieczna. Jesteś jedyną osobą, która rozumie mnie w pełni i za to tak bardzo ci dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kobieta podniosła się lekko, by ułatwić mężczyźnie ściągnięcie z niej niepotrzebnego materiału. On rzucił jej bluzkę gdzieś w kąt, nie kłopocząc się nawet faktem, iż później będzie ona pomięta. Kobieta opadła na poduszki, które pod wpływem uderzenia przesunęły się do przodu. Część z nich zsunęła się ze śliskiej narzuty i spadła na podłogę. Drobna osóbka natomiast ułożyła się wygodnie na prostych plechach. Zaczęła bawić się palcami i przygryzła wargę, rozmyślając nad słowami, którymi uraczył ją jej wybranek.
   Mężczyzna usiadł na niej okrakiem. Starał się utrzymać delikatnie nad jej ciałem, aby nie zadać niepotrzebnego bólu swej kruszynce. Spojrzał z niemym uwielbieniem na jej półnagie ciało. Wiedział już, że ona należy do niego, a on do niej. Wiedział też, że nikt inny nie ma prawa wcinać się w ich skomplikowaną relację, burząc stworzony przez nich porządek. Nie chciał, by ktokolwiek przerwał wszystkie pojedyncze chwile, należące tylko do nich.
   – Kocham wszystkie twoje niedoskonałości, bo to właśnie dzięki nim jesteś taka idealna – kontynuował swe wyznanie. Przesunął się tak, aby łatwiej było mu rozpocząć krętą i mozolną ścieżkę pocałunków, rozpoczynającą się na dolnych partiach brzucha kobiety, a kończącą na czułym punkcie dziewczyny, tuż nad jej uchem. Z niczym się nie spieszył, wiedział bowiem, iż mają czas.
   Dostrzegał każdą zmianę zachodzącą w zachowaniu kobiety. Słyszał jej nieustannie przyspieszający oddech, wyczuwał mocne bicie jej serca, zauważał jak zaczyna się ona niespokojnie ruszać. Był tak bardzo zadowolony faktem, iż sprawiał jej przyjemność, że on sam czerpał z tego ogromne korzyści. Był szczęśliwy. W tej chwili może nawet najszczęśliwszy na całej kuli ziemskiej.
   – Kocham to jak na mnie działasz, jak ja działam na ciebie. – Zaprzestał na chwilę wszystkich czynności. – Boże, tak bardzo cię kocham! – niemalże wykrzyknął.
   Całe wyznanie tak bardzo poruszyło drobniutką kobietą, że przez chwilę nie wiedziała, co ma zrobić. Poczuła się wspaniale. Wreszcie poczuła się kochana, ważna dla kogokolwiek. Jego szczerość tak bardzo jej zaimponowała, a sposób w jaki wszystko jej przekazał tak bardzo ją onieśmielił, że nie poczuła nawet, jak łzy radości spływają po jej policzkach.
   Po chwili kobieta oprzytomniała. Gwałtownie się podniosła i namiętnie pocałowała swego wybranka, łapiąc go dłońmi za twarz. Zaczęła gładzić jego szorstkie poliki. Wpatrzyli się nawzajem w swe oczy i żadne z nich nie chciało przerywać tej magicznej chwili. Jedno spojrzenie mówiło teraz o wiele więcej, niż byłyby w stanie przekazać jakiekolwiek słowa.
   Kiedy powoli zaczynało brakować im tchu oderwali się od siebie. Kobieta, korzystając z nadarzającej się okazji powiedziała:
   - Kocham cię, równie mocno, co ty mnie. Wreszcie mogę to przyznać. Bałam się tego uczucia, ale teraz wiem, że to jest to. Nie zostawiaj mnie…
   - Nie zostawię. Obiecuję – przyrzekł. Starł pojedynczą łzę z policzka swojej wybranki i kontynuował przerwane zajęcie.

   Usuń
 28. zgłaszam sie
  obs jako Magdalena Sz L
  e-mail: nikolsosna@o2.pl
  jak wyznać miłość ? zabrac na plażę i pokazać przygotowany wcześniej napis z serduszkiem, przygotować jago ulubione schabowe i na każdym zrobić serduszka z keczupu, można po prostu powiedzieć mu że się go kocha i pozwolić jechać na cały dzień na ryby, mozna też przygotowac piękne zdjęcie z wyznaniem miłości i potajemnie ustawić jako tło jego pulpitu w laptopie - będzie miła niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Patrycja Zygmunt
  E-mail: zygus5@onet.eu
  Podarowanie misia z karteczką na której bedzie instrukcja do wykonania, pod lewą i prawa umieścić karteczki a także pod misiem. Pod lewą łapką będę twoja jeśli, pod prawą, domyślasz się? a pod misiem jeśli mnie pocałujesz i przytulisz.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Grażyna Wróbel
  e-mail: wrobel.g89@gmail.com

  W najprostszy z możliwych sposobów - patrząc prosto w oczy, wyznać to co czujemy w sercu.

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: ann (Anna Kasperek)
  e-mail: anikirax@gmail.com
  Najpiękniejszy komplement, który zbił mnie z tropu i najcudowniejsze wyznanie "kocham Cię" nie wprost usłyszałam jakieś 2 lata temu od ukochanego: "Kolor Twoich włosów w prześwicie w nasz pierwszy wspólny wschód słońca pamiętać będę na zawsze, nawet jak będziesz siedemdziesięciolatką i mam też właśnie nadzieję, że wciąż będziemy razem".

  OdpowiedzUsuń
 32. Biorę udział.
  Obserwuje jako mejaczek
  e-mail: katarzyna_gnacikowska@o2.pl

  Uważam, że może to być romantyczne, zwyczajne lub jakkolwiek ktoś chce. Najważniejsze żeby było w stylu związku, w którym sie jest i żeby dwie osoby poczuły że jest to jest ich ważny moment.
  Najważniejsze jest patrzenie w oczy. One zawsze ukazują prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  e-mail: melisa2004@gmail.com
  Odp.: "Jo ci przaja!" (jestem ze Śląska :D )

  OdpowiedzUsuń
 34. zgłaszam się
  obserwuję jako: gosia.h-m
  mail: gosia.h-m@o2.pl

  najfajniej jak miłość okazywana jest w drobnych gestach, czułych spojrzeniach, miłych uśmiechach. naprawdę nie potrzeba wielkich słów aby pokazać komuś, że się go kocha :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Monika Łaznowska
  monika_laznowska@wp.pl

  Moim zdaniem nie warto bawić się w podchody i owijać w bawełnę. Najprostsze słowa "Kocham Cię" są najlepsze.

  OdpowiedzUsuń