niedziela, 14 lutego 2016

Konkurs #16


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Media Rodzina.
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.


Zadanie konkursowe:

Gdybyście mieli zaplanować swoją idealną randkę... to jakby ona wyglądała?

16 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Desari
  email: desarrii@gmail.com
  Facebook: Martyna P.
  Banner tutaj: czas-dla-ksiazek.blogspot.com
  Odpowiedź: Idealnych randek się nie planuje, one są spontaniczne. Kiedy wsiadamy razem do samochodu i jedziemy przed siebie, ale nie wiemy gdzie. Gdy zatrzymujemy się nagle w restauracji i zamawiamy wymyślne potrawy a kończmy spaniem w samochodzie, bo nie mieliśmy gdzie się przespać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się. :)
  Obserwuję jako Monika Sz.
  FB: Monika Szuryga
  mail: fajnarodzinkaa@wp.pl

  Odp.:

  Meksyk. Ocean spokojny. Bezkresna droga. Nie ma problemów, nie ma nic. Jesteśmy my. Harley i my. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Kasia Leja
  E-mail: kasiaa.leja@interia.pl

  Moja idealna randka to lot balonem z wielkim napisem "LOVE". Celebrowanie miłości płynąc po bezkresnym niebie pośród białych obłoków, pocałunki w świetle zachodzącego słońca, to randka która mogłaby trwać bez końca. Dwa ciała i dwie dusze wtulone w siebie, magia miłości, uczucie namiętności i droga prowadząca do raju, w którym jesteśmy tylko My. <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako Dagmara Janik
  Na FB lubię jako: Dagmara Janicka
  dagmara.michalska@buziaczek.pl
  Wstaje rano mąż zawiązuje mi oczy i wiezie mnie na lotnisko gdzie czeka już na nas helikopet z pilotem. Lecimy na bezludną wyspę na której stoi mały domek a na środku plaży stół, pięknie przystorojny ze smacznym jedzieniem. Spędzamy na wyspie noc pływając w morzu i nie przejmując się niczym. Na drugi dzień przylatuje po nas pilt i dostarcza nas spowrotem na lotnisko :) Wymarzone i niezapomniane walentynki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealna randka miałaby miejsce na szczycie najwyższego budynku świata lub na takiej platformie w powietrzu!
  Obserwuje jako DamianA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zglaszam sie
  Obserwuje jako : kozung
  Mail: a.b.slawinska@wp.pl

  Morze, plaza, palma, hamak, drink z palemka.. tylko ja i On.. swiety spokoj z dala od cywilizacji..

  OdpowiedzUsuń
 7. Zglaszam sie
  Obserwuje jako : kozung
  Mail: a.b.slawinska@wp.pl

  Morze, plaza, palma, hamak, drink z palemka.. tylko ja i On.. swiety spokoj z dala od cywilizacji..

  OdpowiedzUsuń
 8. Biorę udział w konkursie.

  Wymarzona randka? Zgaduje że romantyczna kolacja przy delikatnej muzyce oraz
  zapierającym dech zachodzie słońca niezwykle by mnie zadowoliła, ba przyznaje się bez ogródek że byłoby to spełnienie moich najskrytszych marzeń.

  Nick: MirandaMx3
  Email: marta08@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. To wypad w góry! Na przykład do Zakopanego, od samego rańca "bieganie" po nich, przerwa na smaczne jedzonko i powrót na łono natury :) I najlepiej przy pięknej słonecznej pogodzie :) To musi wtedy dopisywać :) Wieczorkiem kolacja z dobrym winem i randka spędzona idealnie - ps przepis dla par :)
  nick: Klaudia Płatek
  mail: klaudia658@gmail.com
  biore udział

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Klaudia Bujak
  klazia2511@gmail.com

  Nie ważne gdzie,nie ważne jak,ważne z kim!! ♥ A jak już planować to tam gdzie druga połówka marzy,kolacja,świece i muzyka.Wspólny taniec ,kąpiel i uśnięcie w ramionach ukochanej osoby.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Iza Czyta
  iza380@o2.pl

  Idealna randka to Zakopane w drodze na Giewont, podziwianie pięknych widoków, wspieranie się w drodze, emocje podczas wspinaczki, szczególnie ostatni etap- łańcuchy, wspólne okrzyki lekkiego przerażenia gdy spojrzy się w dół, pamiątkowe wspólne zdjęcie przy krzyżu na Giewoncie, aż w końcu idealny mężczyzna bierze mnie na ręce i znosi na sam dół :D

  OdpowiedzUsuń
 12. zgłaszam się!
  Obserwuję jako Maria De
  E-mail: mariaxdex@gmail.com
  odpowiedź: Łąka pełna kwiatów, koc, koszyk z przekąskami, My trzymający się za ręce i pijący wino.

  OdpowiedzUsuń
 13. Joanna Zieleniecka
  Biorę udział w konkursie.
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka.
  Mój mail : asia_261@interia.pl

  Idealna randa tylko z idealna druga polowka.. bo kto powiedzial, ze nie mozna isc na randke z mezem ? :) Napewno skonczylaby sie romantyczna kolacja przy swiecach z pieknym widokiem na morze (ocean?), najlepiej na plazy gdyz obydwoje baaardzo lubimy cieplo, spokoj i cisze..

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Grażyna Wróbel
  e-mail: wrobel.g89@gmail.com

  Nie planowałabym nic, tylko byłby to spontan, gdyż spontany zazwyczaj wychodzą lepiej, niż zaplanowane rzeczy ;) Trzeba umieć żyć każdą chwilą i cieszyć się z najprostszych rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Idealny wieczór we dwoje to na początek świetna kolacja, po której nie będzie małego głodu burczącego w brzuchu, ale też nie bardzo syta, by ciężko było wstać od stołu. Rybka i zestaw surówek brzmi doskonale! Następnie lampka wina, gin z tonikiem albo łagodny drink, który orzeźwi, doda trochę pewności siebie i wyluzowania. Potem lot balonem jako moment atrakcji całego wieczoru, bo przecież zawsze tego chciałam, a nigdy nie robiłam. Później On, stojący czy siedzący przede mną z gitarą, nuty wygrywane specjalnie dla mnie oraz TEN głos, początkowo nieśmiały, ale potem coraz bardziej seksowny. Potem może zabawa? Intrygująca gra w chowanego i ten dreszczyk, gdy się zbliża i może jeszcze nie wie... Wspólna kąpiel, prysznic wokół nas, strumienie wody rozgrzewająco-chłodzące, a następnie do... łóżka? Hmm, a może zrobić to inaczej - na stole w pokoju, blacie w kuchni, a może wirującej pralce? Byle skończyć na miękkiej pościeli w Jego ramionach, przy kojącej muzyce i odgłosem pocałunków. A potem? Może jeszcze powtórka, ale jednak na miejscu? W łóżku? W sumie, czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się!
  Obserwuję: ann (Anna Kasperek)
  email: anikirax@gmail.com
  Do powyższego posta, zapomniałam!

  OdpowiedzUsuń