niedziela, 14 lutego 2016

Konkurs #1


1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Wydawnictwo Oficynka.
2. Niniejszy konkurs trwa od 14.02.2016 do 15.02.2016 br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail, a także odpowiedź na zadanie konkursowe.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski - jednocześnie jest to zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki książek. 
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a - nie jest to jednak wymóg konieczny! :)
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera, Snapa: bookshelfie oraz na innych portalach społecznościowych (zakładka na blogu po prawej stronie)
h) Mamy miesiąc czasu na wysyłkę nagród - część wysyłają bowiem sponsorzy. Jeśli po tym czasie nagroda nie dojdzie, prosimy o pilny kontakt. 
i) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.


ZADANIE KONKURSOWE: 

Czym dla Was jest miłość? 

49 komentarzy:

 1. Biorę udział w konkursie. justyna_jc@wp.pl
  Kiedyś zastanawiałam się czy miłość istnieje i przykre było to że nie mogłam jej wyodrębnić jako samodzielnego uczucia, jest dla mnie czymś więcej, nazwą dla zbioru uczuć:szacunku, zaufania, przywiązania, wspólnego czasu, pewności, czasem kompromisów i różnic, akceptacji. Po prostu mieszanka wybuchowa w rękach osoby nam nieprzychylnej, jeśli kochasz jesteś bezpieczny :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się i ja
  obserwuję jako Joanna zuchowska
  email: z_asia@wp.pl
  Miłość to najpiękniejsze uczucie jakiego można doznać. Kochać to znaczy obdarzać uczuciem(miłościom)innych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział.Ania Kaliszewska; kaliszewskaanna81@gmail.com
  Miłość dla mnie to piękny sens życia, kolorowa karuzela emocji, moc energii i siły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Monika Stanisławska
  Biorę udział
  monikastanisławska@op.pl
  Obserwuję jako Monika Stanislawska
  Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie.Prawdziwa miłość może wiele znieść i wiele wybaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Biorę udział, Steffi, stef9856@op.pl
  Miłość jest jak narkotyk, od którego łatwo się uzależnić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorę udział, jako Ivy, ivolu256@wp.pl
  Miłość jest cudem, który może dotknąć nas wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się. Obserwuje jako Monika Płatek. monika.platek.79@gmail.com
  Posłużę się cytatem zaczerpniętym z książki „Feblik” autorstwa Małgorzaty Musierowicz „Dobrze jest mieć w sobie miłość, rozdawać ją i nie czekać na zyski, i nie bać się strat. Miłość jest wieczną siłą, energią, która krąży. Przechodzi od człowieka do człowieka, odradza się. Ona mnoży się, kiedy się ją dzieli”. Dla mnie to niezwykłe doświadczenie móc kochać i być kochanym. Odnajdywać codziennie miłość , na każdym kroku, w każdym drobnym geście. W czułym spojrzeniu męża , w uśmiechu dzieci, w wyciągniętych ramionach. W bukiecie polnych kwiatów , w kroplach rosy zawieszonych na gałęzi drzewa. Miłość jest siłą. Pozwala nam przezwyciężać trudy, pokonywać słabości. Miłość wszystko zwycięża. Miłość jest energią pozwala nam góry przenosić. Nie wyobrażam sobie życia bez miłości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się :)
  obserwuję jako Dagmara Janik
  email: dagmara.michalska@buziaczek.pl
  MIłość to emocje tak silne, że potrafią uzależnić jak norkotyk bez którego nie możemy później żyć. Myślimy o niej w każdej minucie życia i czekamy kiedy ponownie będziemy mogli się w niej zatracić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się :)
  Obserwuje jako kasia tkasia, e-mail kasiolek09@wp.pl
  Miłość jest dla mnie bardzo szczególna daje mi poczucie wartości dzięki niej jestem bardzo szczęśliwa. Jestem kochana i sama kocham już od kilku dobtych lat i nigdy bym tego nie zamieniła na cos innego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zglaszam sie
  Obserwuje jako : kozung
  Mail: a.b.slawinska@wp.pl

  Kawą z rana. Naleśnikiem z truskawkami. Herbatą podaną o 3 w nocy. Ulubioną książka zdobyta cudem na koncu Polski. Dłonia, ktora trzyma Cie mocno podczas odczytywania wynikow badania. To bycie razem, to oddech po namietnej nocy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jak Marta daft zgłaszam się 😃martadaft@wp.pl
  Dla mnie miłość to przede wszystkim bezpieczeństwo i wiedza ze nie jest się samym. Miłość to człowiek który jest w stanie zostawić wszystko dla Ciebie a Ty dla niego. Ulubiona potrawa ,masa skojarzeń i pięknych chwilach,czymś lub kimś co nas kształtuje.odbiciem mojej duszy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Biorę udział,
  Obserwuję jako Musza K.
  domino1994domino@o2.pl
  Miłość jest dla mnie ciepłą przystanią na wzburzonym oceanie życia ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. zgłaszam się!
  Obserwuję jako Maria De
  E-mail: mariaxdex@gmail.com
  odpowiedź: Miłość jest dla mnie jednym z ważniejszych uczuć, jest melodią, którą pragnę się dzielić z drugą osobą. Miłość jest także dla mnie szacunkiem dla osoby którą kocham, poczuciem bezpieczeństwa. Miłość jest dla mnie także troską o ukochaną osobę i o jej dobro. Gdy kogoś kocham to jestem w stanie oddać mu mój kawałek pizzy (mimo iż nadal jestem głodna) oraz martwię się czy ma założoną czapkę/szalik, aby się nie przeziębił :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Biorę udział
  Obserwuję jako Anna Kosmala
  aniakosmala76@gmail.com
  Czym jest miłość?? Moim mężem, dziećmi.. Rozstaniem, nadzieją, powrotem... Miłość. Była, jest i będzie

  OdpowiedzUsuń
 16. Zgłaszam się :)
  obs: artystkam, fb:Martyna Katarzyna Zarzycka, snap:artystkam27
  mail: martyna_c27@o2.pl
  "Miłość"
  Miłość to dla mnie ciepłe słowo
  dotyk dłoni
  delikatny całus w skronie
  Twoje zainteresowanie
  za rękę trzymanie
  koncert naszego zespołu
  my wokół rodzinnego stołu
  to ciche: kocham,
  tak nagle, z nienacka
  to próba pieczenia z jabłkami placka
  spacer przy księżycu
  i Twój uśmiech szczery
  wielka miłość
  a tylko dwie litery M&K :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Ewelina Wiśniewska Facebook Ewelina Anna Chojnacka

  eve_ew@wp.pl

  Odp.
  Miłość to słowa "kocham cię", które wypisałeś pocałunkiem na dnie mojego serca.

  OdpowiedzUsuń
 19. Miłość jest dla mnie uczuciem które pochłania nas do reszty, nie możemy przestać myśleć o danej osobie, snuć plany z nią związane, a każdy dotyk bliskiej nam persony powoduje przyjemny dreszcz. Każda chwila spędzona z wybrańcem jest dla nas cenna i niezwykła. Miłość jest najtrwalszą postawą wierności, jest szczytem radości, szczęścia oraz marzeń.

  Nick: MirandaMx3
  Email: marta08@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście wyrażam chęć zgłoszenia się do konkursu.

   Usuń
 20. Zgłaszam się ;)
  Obserwuje jako Eadlyn Callie
  Fb: Patrycja Hrycak
  E-mail: mariolalolek@o2.pl

  Odp.

  Nie wiem czy miłość damsko-męska istnieje. Według mnie jest to jednak najpierw zauroczenie, a potem przyzwyczajenie. Może jednak jestem za młoda, aby coś o tym wiedzieć. Dla mnie jednak ze słowem miłość kojarzy się mama. Matczyna miłość jest wielka, nieskończona. Prawdziwa kobieta kocha swoje dziecko nad życie. Jest wstanie umrzeć za nie. Takie uczucie ma wielką moc. ''Miłość'' nie kojarzy mi się z serduszkami, ckliwymi tekstami, ale z ciepłem rodzica, troską i bezpieczeństwem. Walentynki nie są dla mnie tak ważnym świętem jak dzień matki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Miłość to pocałunki, przytulasy, spojrzenia, gesty, słowa i wiele innych zwyczajnych czynności jakie może obdarować się na co dzień para zakochanych w sobie ludzi <3
  Biorę udział
  Obserwuje jako Klaudia Płatek
  Mail: klaudia658@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako Anna Kulawiak
  E-mail: anikm@o2.pl

  Miłość jest dla mnie pragnieniem szczęścia innej osoby, nawet kosztem własnego.

  OdpowiedzUsuń
 23. Biorę udział :)
  Obserwuję jako Monika Sz.
  FB: Monika Szuryga

  Odp.

  Ja chyba jestem inna, niż większości. ;) Dla mnie miłość jest wtedy, gdy po wielu latach bycia razem, gdy nasze ciała nie są już tak jędrne i ponętne, jak na początku, gdy nasza sprawność odbiega od przyjętej normy, możemy usiąść razem i powiedzieć sobie, że dobrze wybraliśmy, że to ten właściwy człowiek i lat razem spędzonych nie zmarnowaliśmy. Gdy możemy ocenić, że zawsze mogliśmy na siebie liczyć i być dla siebie wsparciem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie podałam maila, uzupełniam: fajnarodzinkaa@wp.pl

   Usuń
 24. Joanna Zieleniecka
  Biorę udział w konkursie.
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka.
  Mój mail : asia_261@interia.pl

  Odkad urodzila sie moja corka slowo milosc nabralo nowego znaczenia.. Milosc macierzynska to cos pieknego ! Mimo trudow, niewyspania i innych rzeczy, swoje dziecko kochamy bezinteresowanie i z calego serca.

  OdpowiedzUsuń
 25. Biorę udział. ;)
  Obserwuję jako: Ania K
  E-mail: ania0134@o2.pl

  Czym dla mnie jest miłość? Nietrudne pytanie! ;) Miłość jest dla mnie wszystkim: radością i smutkiem, przyjemnością i bólem, tlenem i trucizną... Miłość jest uczuciem pełnym sprzeczności, które ciągle próbują ze sobą żyć w zgodzie i stonowaniu. Ale dla mnie miłość jest przede wszystkim koniecznym dobrem życia każdego człowieka. Niekoniecznie jest to miłość kobiety do mężczyzny czy odwrotnie, ale może to być miłość do zwierzęcia, sportu, przyjaciela czy czegokolwiek/kogokolwiek innego. Miłość to dobro. ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. nvm44@o2.pl
  Ewa Fiłoc
  Miłość jest dla mnie uczuciem bardzo zgubnym. Kojarzona jest zawsze ze szczęściem, serduszkami i ogólnym zachwytem. Lecz może przynieść także zazdrość, łzy i siać spustoszenie w umyśle ludzkim. Staram się patrzeć trzeźwo na świat i widziałam już przypadki, gdzie miłość kompletnie zasłania ludziom oczy, ślepo wieżą w każde słowo i gest partnera. Jak dla mnie miłość może być czymś cudownym, JEŻELI będzie to uczucie czyste, odwzajemnione i pozbawione podtekstów.

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się. Beata Ćwieka. Obserwuję jako : Beata Ćwieka. Mój mail: beatacwieka@gmail.com.
  Miłość jest obecnością, poczuciem bezpieczeństwa, gwarancją bytu. Miłość jest siłą do życia, radością istnienia. Miłość jest uśmiechem dziecka, jest patrzeniem jak ono dorasta, dumą z jego dokonań. Jest też twierdzą, której nikt nie podbije. Jest siłą rodziny, która pomimo burz i przeciwieństw trzyma się razem. Miłością jest drugi człowiek, który trwa przy Tobie mimo wszystko. Ale miłość to też każdy promień słońca budzący Cię o poranku, to rozkwitający na wiosnę kwiat, to szum drzew w lesie niosący ukojenie. To śpiew ptaków zwiastujący radość kolejnego lata. Miłość jest wszędzie tylko nie każdy potrafi i chce ją dostrzec.

  OdpowiedzUsuń
 28. Jednym z najpiękniejszych uczuć.

  anetaadamczuk0806@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Gosia Krak
  E-mail: gosia_krak@o2.pl
  Czym jest miłość ? Miłość to taka nić łącząca dwoje ludzi... To szacunek, podziw i namiętność oraz akceptowanie drugiej osoby taką jaką jest :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Gosia Krak
  E-mail: gosia_krak@o2.pl
  Czym jest miłość ? Miłość to taka nić łącząca dwoje ludzi... To szacunek, podziw i namiętność oraz akceptowanie drugiej osoby taką jaką jest :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Aniela M
  e-mail: nadamagdamus@gmail.com

  Miłość to wyjątkowa bliskość (zarówno ta cielesna, jak i emocjonalna), intymność – czyli chwile „zwyczajnego – wyjątkowego bycia „tu i teraz” z najbliższą mi osobą. Ten przyjemny stan ducha – niewiarygodny spokój, że łączy nas coś, czego nie trzeba zdobywać, ani na to zasłużyć. To ogromna przyjemność dla ciała i zmysłów, jaką możemy dać i otrzymać zarazem od bliskiej osoby –trzeba tylko pozwolić sobie na to, otworzyć się na to niezwykłe /zwykłe doświadczenie, zaufać – by poczuć się z kochaną, bezpieczną i gotową do bycia sobą.:) Czerpiemy nawzajem z tego wielką radość i energię, którymi się nawzajem obdarowujemy.
  To idealna inwestycja w podwaliny pozytywnych i mocnych relacji wystarczająco dobrego i pięknego związku:)

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Alex (Janicka Aleksandra)
  a.janicka993@gmail.com

  Dla mnie miłość to uczucie, kiedy budzę się rano i nie boję się wstać, bo wiem, że jest ktoś kto będzie mnie chronił jak tylko może. To radość w Jego oczach kiedy specjalnie wstaję wcześniej by podać mu zwykłą kawę. To spokój, gdy spędzamy czas osobno ale zawsze razem. Miłość to nie tylko poryw serca i motylki w brzuchu. Miłość to zrozumienie , ciepło i stabilizacja.

  OdpowiedzUsuń
 33. zgłaszam się,
  obserwuję jako Aleksandra Rybacka, fb też ;)
  mail olka881028@gmail.com

  Miłość- do dzieci jest bezwarunkowa, bez względu na to jak bardzo będzie mi przez nie wstyd, przykro, źle będę je kochać, przecież to krew z mojej krwi. Do męża bezgraniczna- ufam mu bez względu na wszystko i nie oczekuję by mi to okazywał prezentami, czy przepraszał za to, że to ja się obraziłam. Do rodzeństwa- wdzięczna, za pomoc w stawianiu pierwszych kroków, za bójki i kłótnie, za nasze dzieciństwo, które przeżyliśmy razem. Do rodziców- szczególna za trud wychowania, za nerwy ze mną związane i za to, że jestem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. błąd w mailu. poprawny to olka880128@gmail.com

   Usuń
 34. Zgłaszam się.
  Obserwuję jako: scarabeus
  Mail: diana.scarabeus@gmail.com

  Miłość jest pozytywnym, choć często trudnym uczuciem. Zazwyczaj kojarzy się ona z parą zakochanych, trzymających się za ręce, spoglądających sobie w oczy, obdarujących się pocałunkami. Miłość obecna jest też w pojednaniu się kłócących się wcześniej osób, w wybaczaniu. Kochanie siebie też jest rodzajem miłości. Jeśli nie kocha się siebie samego, nie można kochać innych. Dlatego miłość własnej osoby jest bardzo ważna.
  Trud związany z miłością przejawia się w umiejętności pozwolenia odejść danej osobie. Zdarza się, że dwoje ludzi nie może być razem, mimo, że kochają się nawzajem. Zdarza się też tak, że miłość jest jednostronna, co nie znaczy, że nie jest prawdziwa. Rodzice kochają swoje dzieci. Chęć dostarczania im tego co najlepsze, gwarantowania im jak najlepszego życia - jest miłością. Chęć pomagania innym, jest obliczem miłości.
  Miłość przejawia się na wiele sposobów. Jednym co łączy wszystkie jej oblicza, jest jej pozytywność, określać ją można jako królewnę dobrych uczuć.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zgłaszam się :)
  Obserwuję jako: Gab riela
  mail: gabolek000@o2.pl
  Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html

  Odpowiedź:

  Miłość.
  Jak zdefiniować to piękne słowo?
  Jako niesamowite i niepowtarzalne uczucie, które prędzej czy później dopadnie każdego z nas? A może jako drobne gesty, pieszczotliwe zdrobnienia czy czułe słowa płynące z głębi serca, a także niesamowite randki, pyszne czekoladki, drogie prezenty i pachnące kwiaty?
  W miłości wcale nie chodzi o powyższe czynniki! Przecież nie kochamy swojego partnera za to, że co drugi dzień przynosi nam drogie prezenty. Nie kochamy partnera za to, że zabiera nas na wspaniałe randki. Kochamy drugą osobę za to, że zawsze jest przy nas. Na dobre i na złe. Kochamy drugą osobę za to, że zna nas jak nikt inny; że potrafi pocieszyć, kiedy żadna inna osoba nie może tego zrobić; że najdrobniejszymi gestami pokazuje nam, jak bardzo mu na nas zależy.
  Nie wszystko jednak jest tak piękne i kolorowe, jak ludzie malują…
  Bo miłość jest tak naprawdę stanem umysłu. Trwałym bądź przelotnym, którego częstotliwość i długość zależy tylko od nas samych. Jest nim, ponieważ będąc w kimś zakochanym znajdujemy się w pewnego rodzaju upojeniu. Nie myślimy jasno, ale czerpiemy z tego ogromną radość i przyjemność. Chcemy więcej i więcej. Druga osoba zaczyna działaś na nas jak narkotyk. Kiedy nie ma jej w pobliżu wszystko wydaje się takie szare i bezsensowne. A potem nagle… bum! Zaczynamy dostrzegać różne detale, których nie zauważaliśmy wcześniej. Wydaje nam się, że nasza miłość obiera na sile, a ona tak naprawdę się kurczy. I tak jak stan umysłu, w końcu przemija…

  OdpowiedzUsuń
 36. Biorę udział
  Obserwuję jako: Sgiach
  e-mail: sgiach.miedzyksiazkami@gmail.com

  Odpowiedź:

  Miłość jest dla mnie nie tylko uczuciem. To coś, co pomaga nam stać się lepszymi, zmienić się. Dzięki niej chcemy zmieniać się na lepsze, pokonywać swoje wady i słabości, miłość dodaje nam sił na dalsze życie... Czasami boli, zwłaszcza kiedy jest nieodwzajemniona, czasami sprawia, że nie myślimy jasno, zaślepieni uczuciem. Widzimy drugiego człowieka idealnym, z samymi zaletami, nie dostrzegamy jego wad. To może nas doprowadzić do różnych rzeczy...
  Miłością jest dla mnie też coś w rodzaju fizycznego i psychicznego uzależnienia (w dobrym sensie) od drugiej osoby lub rzeczy (no bo w końcu są takie osoby, które kochają różne rzeczy typu książki). Jest czymś co sprawia, że na samą myśl o tym mamy ochotę się uśmiechać, poprawia nam humor...
  Miłość jest dla mnie nie tylko słowem o obszernej definicji czy wielu przykładach (np. Romeo i Julia). Jest też czynem. Dla miłości człowiek jest w stanie zrobić wiele, czasami więcej niż mógłby się po sobie spodziewać... To miłość potrafi zarówno budować jak i niszczyć, bo podobno od miłości do nienawiści jest niewielka granica. To miłość często była przyczyną największych wojen np. Wojna Trojańska. Czyż nie zaczęło się od tego, że Parys zakochał się w Helenie? Miłość może być dobra, ale może też ranić i niszczyć...
  Miłość to też różne czyny. Miłość to uczucie matki do dziecka i dziecka do matki. Miłość to gotowość człowieka aby umrzeć za drugą osobę lub ojczyznę. Miłość to uczucie siostry do brata (mimo, że czasami mówią, że się nie znoszą). Miłość to poświęcenie. Miłość to najprostsze gesty, na które stać każdego. Miłość nie objawia się w drogich prezentach czy wystawnych przyjęciach. Miłość nie jeździ sportowym autem i nie nosi markowych ubrań. Miłość spotyka się tam, gdzie spodziewa się jej najmniej. Nie ma krótkiej definicji, która w pełni oddałaby to, czym jest miłość. Ma ona tak wiele znaczeń, że nikt nie jest w stanie ich wszystkich wymienić. Jest czymś wielkim, nieogarnionym. Dniem i nocą. Światłem i ciemnością. Dystansem i bliskością. Wojną i pokojem. Śmiechem i łzami. Jest wszystkim co nas otacza, czymś bez czego większość z nas nie jest w stanie żyć bo każdy ma prawo kochać i być kochanym, każdy bez wyjątku może pragnąc aby ktoś go pokochał...

  OdpowiedzUsuń
 37. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Desari
  email: desarrii@gmail.com
  Facebook: Martyna P.
  Banner tutaj: czas-dla-ksiazek.blogspot.com
  Odpowiedź: Miłości nie da się opisać. To się po prostu czuje. Nie można powiedzieć, że nadaje życiu sens, bo gdyby odeszła zostałaby z nas tylko skorupa. Jest czymś co sprawia, że uśmiecham się gdy wstanę i kładę się spać.

  OdpowiedzUsuń
 38. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Kasia Leja
  E-mail: kasiaa.leja@interia.pl

  Dla mnie miłość jest jak pociąg do gwiazd, w którego wnętrzu fruwają barwne motyle. W tym pociągu nie ma pychy, złości, gniewu i szarości, w nim czułość, zaufanie, szacunek i namiętność gości. Miłość może być nieskazitelnie czysta, może być i skonsumowana, ale najważniejsze jest, by istniało to, czym człowiek się codziennie karmi, i nadzieja, i wiara, i obustronne wsparcie. I uczucie które nigdy nie zgaśnie. <3

  OdpowiedzUsuń
 39. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Monika Nyks :)
  E-mail: monika_jurga@wp.pl
  Facebook: Monika Jurga

  Miłość?
  Dla każdego oznacza to coś innego. Dla mnie jest to uczucie które pozwala na dokonanie wręcz niemożliwego. Napędza do zmian na lepsze, spełnianiu swoich najskrytszych marzeń. Dzięki miłości drugiej osoby, stajemy się lepsi, pragniemy pokazać, że zasługujemy na to co zostało nam dane.

  OdpowiedzUsuń
 40. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Zaczytany glonek :)
  E-mail: mziarka@gmail.com
  Powtórzę wypowiedź, która już publikowałam kiedyś, ale będę się powtarzać, bo widzę w tym sens :D Prawdziwa miłość jest porostem :D Ponieważ porost to symbioza dwóch organizmów, które mogą żyć osobno, ale połączone razem są silniejsze, wspierają się i dzielą się dobrymi cechami. Zwyczajnie im się lepiej żyje :) I gdy już grzybek znajdzie swojego glonka, nie da się ich naturalnie rozdzielić :) Czy nie tak powinien wyglądać prawdziwy związek? :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Grażyna Wróbel
  e-mail: wrobel.g89@gmail.com

  Miłość to dla mnie paliwo, bez którego nie przetrwam ani jednego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 42. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Klaudia Bujak
  klazia2511@gmail.com
  Miłość to nie do opisania uczucie,jest tyle jej rodzajów:do dziecka,bratnia,małżeńska,Boga do ludzi...Miłość to najpiękniejsza rzecz jaka może się trafić,więc trzeba ją pielęgnować z każdym dniem alby kwitła.Nie pielęgnowana traci na wartości i nas opuszcza.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako Patrycja Zygmunt
  E-mail: zygus5@onet.eu
  Miłość jest wielkim uczuciem, które przewraca całe nasze życie do góry nogami, potrafi sprawić ogromny ból, ale także wyciąga nas z największych problemów. Miłość jest uczuciem dla którego warto żyć

  OdpowiedzUsuń
 44. Biorę udział :)
  Obserwuje bloga jako: mejaczek
  e-mail: katarzyna_gnacikowska@o2.pl
  Dla mnie miłość jest uczuciem pozwalającym przetrwać codzienny ból i znoje. To uczucie, że mimo najgorszego dnia wiesz, że jest w domu osoba która kocha Cię i wspiera w każdym momencie Twojego życia. Jedno przytulenie sprawia, że troski uciekają w dal, a ja robię się silniejsza i bardziej gotowa do działania.

  OdpowiedzUsuń
 45. Zgłaszam się!
  Obseruję jako: Kasia Piwoda
  e-mail: katarzyna.piwoda@gmail.com
  Odpowiedź:
  Dla mnie miłość jest najpiękniejszym uczuciem, gestem, słowem, jakie można odczuć, poczuć usłyszeć. Jest wielką siłą napędową, dzięki której mam ochotę wstać każdego dnia i cieszyć się z najprostszych, najzwyklejszych czynności, które przynosi mi szara codzienność. Wystarczy, że tą szarą codzienność spędzamy razem.
  Nie ma nic piękniejszego, magicznego, silnejszego niż miłość...

  OdpowiedzUsuń
 46. Zgłaszam się
  obserwuję jako gosia.h-m
  fb. Małgorzata Harasim
  mail. gosia.h-m@o2.pl

  Miłość to codzienność, miłość to wszystkie małe uśmiechy, to drobne gesty, delikatne okazywanie czułości, to ciepłe spojrzenie. I mam nadzieję, że ten stan będzie trwał i trawł :)
  Nie potrzeba bowiem wielkich słów i wzniosłych gestów by pokazać komuś, że się go kocha. Najważniejsze jest być tu i teraz i całym sobą w każdym najdrobniejszym geście mówić: kocham Cię :)

  OdpowiedzUsuń