piątek, 10 kwietnia 2015

Konkurs!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu są recenzentki Naszego Książkowiru, a sponsorem jest Wydawnictwo BIS.
2. Niniejszy konkurs trwa od 04 kwietnia do 12 kwietnia br. do północy. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni po zakończeniu konkursu.
4. Zasady udziału:
a) Każdy komentarz musi zawierać: chęć zgłoszenia, nick pod jakim obserwuje bloga oraz e-mail.
b) Zwycięzcy zostaną wybrani przez recenzentki.
c) Po wyłonieniu zwycięzcy, czekamy 2 dni na adres kontaktowy, który proszę wysłać na e-mail: nasz.ksiazkowir@onet.pl. Jeśli zwycięzca nie odezwie się w ustalonym terminie nagroda przepada na rzecz innej osoby. 
d) Każdy uczestnik powinien mieszkać na terenie Polski.
e) W konkursie mogą brać udział osoby, które posiadają bloga oraz osoby, które bloga nie posiadają, jednak w zgłoszeniach anonimowych bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska.
f) Proszę o dodanie banerka konkursowego podanego powyżej na swojego bloga/fanpage'a.
g) Będzie nam miło, jeśli dodacie nas do obserwowanych, G+, polubicie fanpage Nasz Książkowir na Facebooku, naszego Twittera oraz yt.  
h) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zadanie konkursowe:

Jaki jest twój ulubiony bohater książkowy - z jakiej pochodzi książki? Dlaczego to akurat on? Odpowiedź powinna zawrzeć się w 3-5 zdaniach. 

Nagrody:

- Zbigniew Nowak - "Szczygieł

- Adrian Chimiak oraz Małgorzata Błońska  - "Pistacja w Krainie Smoków. Chiny inaczej"8 komentarzy:

 1. zgłaszam się !
  diana.97@wp.pl
  Moim ulubionym bohaterem jest Harry Potter. Dlaczego? Pokazuje wszystkim siłę przyjaźni, wytrwałość, odwagę, śmiałe dążenie do celu., pokazuje też prawdziwe wartości człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam się do zabawy:)
  patrycjafilipowicz@interia.pl

  Moim ulubionym bohaterem jest Pan Darcy z "Dumy i uprzedzenia". Skryty i małomówny, uważany za wyniosłego, jednak w rzeczywistości to człowiek o wielkim sercu i inteligencji. Ale przede wszystkim jest bardzo intrygujący i to pociąga mnie w nim najbardziej. Po prostu za nim szaleję...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  E-mail: sylwka.sk91@wp.pl
  Moją ulubioną bohaterką jest Bogusia z „Sklepiku z niespodzianką”, zaprzyjaźniłam się z nią już od pierwszych stron. Jej dobre serce bardzo mnie wzruszyło i wiem, że z nią nigdy bym się nie nudziła, jakby była moją bratnią duszą. Jest bardzo podobna do mnie więc wiem, że gdybym ją spotkała w realnym życiu zostałaby moją najlepszą przyjaciółką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się ;)

  E-mail: blogsilviana@gmail.com

  Mój ulubiony bohater, a raczej bohaterka, nie jest w żadnym wypadku pozytywną postacią. To demon zła, kobieta morderczyni, kobieta wyrachowana, ale przez to ekscytująca. Kim ona jest? Pytanie jest proste - Gretchen Lowell. Bohaterka cyklu książek z Archim Sheridanem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się! :)
  E-mail: elfikbook@gmail.com
  Obserwuję jako: Elfik Book
  Banerek na: http://lustrzananadzieja.blogspot.com/p/konkursy.html
  Odpowiedź: Moim ulubionym bohaterem jest Remus Lupin z Harry'ego Pottera. Najbardziej go lubię, ponieważ, kiedy to on dostawał porządną lekcję życia, nie poddawał się, tylko pomagał przejść te ciężki próby innym, gdy tak naprawdę to on potrzebował tej pomocy. Ani rozpacz, ból, czy zapomnienie nie złamały go.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zgłaszam się,obserwuje jako Ewa Alchimowicz ewalchim@tlen.pl
  Ulubiony bohater literacki Sherlock Holmes ,gentelman o nienagannych manierach,przenikliwej intuicji, bystry obserwator,kreuje postac inteligentnego dettktywa wszechczasow gdzie jego dedukcja sprawdza sie tam gdzie metody Scotlan Yardu zawiodly,ekspert od spraw nierozwiazanych ,za inteligencje wybitna go cenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie musze chyba dodawac ze postac Holmesa wykreowal Sir Arhur Conan Doyle ,dla milosnikow tej postaci jest to sprawa oczywista
   ps.przepraszam za literowki

   Usuń
 7. Zgłasza się, obserwuję jako Paulina S.
  mail: paulina.st91@gmail.com

  Moim ulubionym bohaterem literackim jest Herkules Poirot, detektyw wykreowany przez Agathę Christie. To inteligenty Belg, który swoją powściągliwością, elegancją i dystyngowaniem nie odstaje od stereotypowego Anglika. Jego cechy charakterystyczne to zadbane wąsy i niesamowita zdolność dedukcji. Jego pedantyczność i egocentryzm mogą irytować, ale to jednak dodaje wyrazu jego i tak barwnej postaci.

  OdpowiedzUsuń