niedziela, 1 czerwca 2014

MFB TAG - Moja pierwsza książka by Klaudia   Hej wszystkim! Dzisiaj Nasz blogowy TAG, pokrótce co jakiś czas, każda z nas będzie Wam przedstawiać swoje pierwsze książki. Zachęcamy wszystkich po przyłączenia się do zabawy. Wstawiajcie ten plakat i tagujcie innych. Miło też nam będzie jeśli dacie nam znać o swojej odsłonie Tagu. Zapraszamy i życzymy miłego czytania.
W dzisiejszym poście poznacie moje, Klaudii, pierwsze książki :)

1. Nie jestem pewna czy to akurat była ta książka, ale na pewno jest to pierwsza lektura którą pamiętam, i bardzo dobrze ją wspominam. Nawet się zastanawiam czy jej sobie nie odświeżyć :)

2. Ah Coben! Tego Pana jeszcze nie raz zobaczycie w tej stawce, bo mam do Niego ogromny sentyment. Zachowaj spokój, to pierwsza książka, którą z dumą postawiłam na swojej półce.
3. Początkowo mi się podobała, a potem, no cóż, może zmądrzałam :)
4.
 Po raz kolejny Coben. Jasne, miałam jakieś własne książki wcześniej, ale to właśnie tę jako pierwszą, kupiłam za własne pieniądze :)

5. Jest i Coben po raz trzeci. Moja ciocia również uwielbia tego autora, więc kiedy tylko przewróciłam ostatnią stronę, to od razu się po nią pojawiła.

6. No i tak, jeszcze żadnej książki nie sprzedałam. Jestem takim małym chomikiem, Czy to źle, czy dobrze niech każdy sam oceni, ale ja chyba jeszcze do tego nie dorosłam :)7. Jest to pierwsza książka, która zrecenzowałam ogólnie,ale to na jakimś moim starym blogu. Na tym, był to Pamiętnik pozytywnego myślenia.


8. Książkę te dostałam na jakieś święta. Mimo wielokrotnych prób nie udało mi się jej skończyć i szczerze powiedziawszy nie wiem czy spróbuję ponownie. Chyba książka nie dla mnie.9. Nie jestem ckliwą osobą i nigdy nie byłam. Nie płakałam przy żadnej książce ani filmie, no z jednym wyjątkiem,bo przecież kto nie płakał, kiedy Mufasa umierał ;)

10. Zdecydowanie nie pamiętam, ale na pewno była to ekranizacja jakiejś lektury :)11. Jest to pierwsza Trylogia którą przeczytałam w całości. Nic dodać nic ująć. KOCHAM :)12. Tak, jest to pierwsza książka, którą pamiętam i kocham ją do dziś.

13.
 Na wiele książek już, ale tak najbardziej to na Tą właśnie, a wyszła ona niedawno :)


14. Nie, nie jest to Hogwart. Ja bym się przeniosła do Narnii <3 Uwielbiam to miejsce.15. Jest i Coben po raz czwarty, ktoś da więcej ? :) To właśnie po tej książce zakochałam się w czytaniu i tak mi już zostało :)


A więc to całe moje zestawienie MFB TAG. Co o nim myślicie? :) Już niedługo, kolejna z naszych recenzentek zrobi swoją wersję.
Nominuję pięć blogów (powiedzmy, że to jest odpowiednia liczba osób):
- http://agaaa006.blogspot.com/
- http://weronine-library.blogspot.com/
- http://papierowemiasta.blogspot.com/
- http://www.blaskksiazek.pl/
- http://zlodziejkaksiazek.blogspot.com/

Wstawiajcie ten plakat i twórzcie swoje własne zestawienie "pierwszych książek", iii... nominujcie kolejne osoby! :) 

Z gorącymi pozdrowieniami,
Klaudia.

4 komentarze:

 1. Widzę, że Coben od zawsze i na zawsze:) Co do Narnii, przyznam, że mam ochotę odświeżyć sobie całą serię, bo kompletnie nic już z niej nie pamiętam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany! Cóż ja wymyślę na te pytania to nie mam pojęcia, ale postaram się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, te "Dzieci z Bullerbyn", też były jedną z moich pierwszych książek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)
  Zgodnie z prośba donoszę o swojej nominacji :)

  http://zapach-stron.blogspot.com/2014/08/my-first-book.html

  OdpowiedzUsuń